Jump to content

Sport 182 prednji farovi


fastrs

Recommended Posts

Zanima me dali je ikako moguce montirati OEM sport 182 xenon farove na 1.4 16v Janica?

Najvise zbog toga dali se moze spojit manualno namjestanje visine snopa umjesto aut. livela.

Link to comment
Share on other sites

Nikako... ne stavljaš... oboriš malo farove, držiš ih čistima
Trebao bi potenciometar na vilicu ovjesa i perači farova da bude legalno, ali opet sve atestirat pa onda sve to skupa nema ni smisla osim možda da odvrati murjaka od prcanja imaš li legalne xenone ili ne

Link to comment
Share on other sites

tako je, stavi osram night breaker i svjetle super, osim ako ne patis bas za xnenonima..

Link to comment
Share on other sites

Treba mi za frenda..stavit ce spricaljke a da ne zeza sa senzorima visine na vilice mislio je dali se moze spojit na motorice visine farova i unutarnjo stimanje kao sta ima sada

Link to comment
Share on other sites

Treba mi za frenda..stavit ce spricaljke a da ne zeza sa senzorima visine na vilice mislio je dali se moze spojit na motorice visine farova i unutarnjo stimanje kao sta ima sada

Stavio bi oem xenon svijetla i balaste!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Forumasi ima li netko broj sasije od kakovog 182.? Ili ako bi mi netko ucinio uslugu i provjerio cijenu prednjih xenon farova 182 s lecama

Link to comment
Share on other sites

Forumasi ima li netko broj sasije od kakovog 182.? Ili ako bi mi netko ucinio uslugu i provjerio cijenu prednjih xenon farova 182 s lecama

orginal:

http://www.njuskalo.hr/farovi-svjetla/far-clio-sport-ii-182-cup-podvozjem-siva-unutrasnjost-oglas-6565950

 

ili zamjenski:

https://www.silux.hr/proizvodi/rasvjeta/farovi/133653/far-renault-clio-01-xenon?car=360703

Link to comment
Share on other sites

Koliko dodju u ovlastenom ovi oem farovi 182? Ima tko kakva iskustva sa tim depo farovima jer cijena je jako jeftina.

Link to comment
Share on other sites

Depo su bas kako se zovu za deponij :D salu na stranu nisu ni blizu kvaliteti originala

Link to comment
Share on other sites

Original u ovlastenom su ti nesto manje od 10 000kn oba sa balastima originalnim..samo balasti su 1700kn/kom ako se dobro sjecam. Pitao sam ja za svoga pa odustao.

 

 

Edited by laci
Link to comment
Share on other sites

koja je onda shema s ovima iz umaga na njuškalu?

kutija je orginal, siguran sam da su i farovi..

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Koliko je komplicirano naknadno ugraditi automatsku nivelaciju za xenon farove? Može li se preuzeti intalacija (i što od instalacije) sa clia 182 i složiti na Thaliu?

Pošto živim u području sa učestalom kontrolom prometa od strane represivnog aparata, a i ne da mi se skidati farove kod svakog tehničkog pregleda, htio bih sve imati legalno, tj. upisano u prometnu. Naravno da bi farovi i perači bili sa clia 182.

Link to comment
Share on other sites

Huh huh. Jako puno toga ti treba. Ako izadjes ispod 400€ za sistem nivelacije svaka cast

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

U jbm. 400€ za polovne dijelove?

Jeb.ih ta aut.nivelacija! U ovoj državi ni da hočeš nemožeš ništa po PS-u. Gledam da svaki 3 ima neka izmjenjena svjetla koja tuku u oči, da ne velim kolikima i halogena svjetla tuku nebu pod oblake, ali kakve sam ja sreće mene će sutra isključiti iz prometa ako stavim OEM Renault xenon farove.

Sad sam na mukama - našao sam farove, perače... da li riskirati kao i svi ostali, ili odustati.

Link to comment
Share on other sites

Jer se nitko ne zamara. Policija samo gleda po peracima tako da...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da li to ima clio182 i ako ima kako izgleda ?

Mozda neko ima part number ?

Link to comment
Share on other sites

Samo to ti ucvh za homologaciju nece proci akotaj sustav nema tuv. A nemoze ga imati jer gleda samo zadnju osovinu. A prednju ne. Sto nikako nije dosta za odredjivanje kuta farova.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Eto, ne možeš na zelenu granu ni da hočeš...

Link to comment
Share on other sites

Stavi gore farove i stavi perace na branik(nemoras ih ni spajati). I to je to. Ako te itko sta pita reci da si ih odpojio jer nemoze nakupovati tekucine za pranje stakla. Nivelaciju ne gleda ni policija ni tehnicki, jedino da bas naletis na nekog ko je zapeo i zna o cemu prica, al to je tesko, gotovo pa nemoguce.

Link to comment
Share on other sites

Možda dodati samo onaj modul za "lažno" niveliranje svjetla da izgleda po PS.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.