Jump to content

Odgovarajuce felge za megan 5 x 114,3


pere

Recommended Posts

Aha.. znaci nemogu ic felge  clia 197 cup koje kolega prodaje na forumu. 8j 5x108 

Link to comment
Share on other sites

Mogu, al s adapterima 108->114.3 :D

adapter ujedno igra i ulogu distance koju trebas, jer je et rs felge puno, oko 60 mislim

Link to comment
Share on other sites

Vjerujem da bi, tj. da ne bi strsalo van nek bi bilo saaaavrseno s karoserijom... Adapteri su oko 3 cm debeli ak se ne varam... Dakle konacni et bi ti bil 10... Ak felga nema neki izboceni dizajn, savrseno :D

 

Link to comment
Share on other sites

U odnosu na 15- ke vjerovatno ogromna razlika , u odnosu na 17-ke ne preterana.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam 17 ljetne i 16 zimske i razlika je. A Kadjara sam vozio na 19 i to je neizdrzivo, Megane moze bit samo jos neudobniji.

Link to comment
Share on other sites

Isto je i s Nissanom Kadjarom na 19", odskakuje na svakoj neravnini. Nadam se da Megan 4 nece biti takav na 225/40 R18...

Link to comment
Share on other sites

Kome je udobnost na prvom mjestu , 15-ka svetinja , em udobna , em jeftina.

Te 19-ke na Kadjaru su vjerovatno RFT , dok toliko drndaju kako kažeš.

Tako je kod BMW već odavno a manje drnda na normalnim 19-kama nego na 17-kama RFT.

Link to comment
Share on other sites

Nisam obratio pažnju na to, moguće je, ali nije ni neki profil visok.

Link to comment
Share on other sites

Ma u svakom slučaju na 19-kama nema nekakve udobnosti ali RFT guma to ubije i na koliko toliko normalnoj dimenziji , npr. u 17 coli.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 8 months later...
  • 6 months later...

Pozz

da i ja malo koristim ovu temu. 

Ja bi na svog megana 3 stavio felgu 18col sa megana 4 (slika) - original reno felge california 18cola (r18, 7,5J et46) i gume su 225/40 r18, a trebam tuv za homologaciju

kod nas u sloveniji je jako tezko dobiti tuv za original reno feltne, pa me zanima, jel ima ko od vas tuv za ove felge ili neki papir, da dokazuje, da mogu ove felge staviti na megana 3? Ili se moze kod vas na renault hrvatska dobiti tuv za ove felge?

svaka informacija mi je dobrodosla

oprostite na mom hrvatskom ;)

6021750

 

Edited by litlleracer
Link to comment
Share on other sites

Felge na linku su 17" i idu na megane 3 bez problema. Felge se zovu celsium.

Link to comment
Share on other sites

Oprostite, krivi link

to bi bile ove felge - Q9q49x

ove felge ima megane 4 sa gt line opremom (california model - vrlo slicne onima na meganu GT)

Link to comment
Share on other sites

Originalni Grandtour naplatak. Bez problema ide na megane 3. Na gt modelu dolazio sličan u istoj dimenziji. Ili je bio širok 7.25", nisam siguran. 

Zvale su se jetow i bile su 8"x18", dolazile su na megane 3 gt.

Link to comment
Share on other sites

Originalni Grandtour naplatak. Bez problema ide na megane 3. Na gt modelu dolazio sličan u istoj dimenziji. Ili je bio širok 7.25", nisam siguran. 

Zvale su se jetow i bile su 8"x18", dolazile su na megane 3 gt.

ove felge su na megane 4 - novoj verziji

Link to comment
Share on other sites

Da, zovu se Grandtour na većini eu tržišta. 

kod nas se zovu california :)

nije bitno, treba mi tuv da mozem homologirati felge 18col in gume 225/40

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

pa na običnom meganu možes 18 imat

ja sam prodao svoje RS trophy 19 i rs tibor 18 decku na megane 3 dci i imao je 18 upisano

ak trebas ima  ti speedline SL2 felge nove 5x114.3 8x18 et40 za prodat, i gume 225 40

Link to comment
Share on other sites

kod nas se zovu california :)

nije bitno, treba mi tuv da mozem homologirati felge 18col in gume 225/40

Si rijesil to? Di to moras TÜV radit, u njemackoj si? Kod mene 8x18tke od Audija (Wheelworld), uredno upisane.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Samo da utvrdim gradivo!! Uzimam nove/rabljene felge 17” za Megana 3 coupe pa ih imam namjeru poravnat s rubom blatobrana pa cu odmah i distance ubacit:
17” 7J ET20
17” 8J ET30
To je netko napisao za mjeru da budu poravnate s rubom.
Jel netko zna iz prakse dal tvrdnja stoji?
Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.