Jump to content

Poklopac fara na blatobranu?


stanislav

Recommended Posts

Probaj renault servis pitati. Možda te iznenade.

Ako nemaju (ili je skupo) onda otpad!

 

Link to comment
Share on other sites

Koji ti nedostaje, lijevi ili desni ? Prijašnjem vlasniku je otpao lijevi, pa sam kupio na ebay-u oba, a desni imam viška (samo ga trebam naći). Ovaj sa slike je lijevi ak se ne varam, desni je drugačiji.

Link to comment
Share on other sites

Koji ti nedostaje, lijevi ili desni ? Prijašnjem vlasniku je otpao lijevi, pa sam kupio na ebay-u oba, a desni imam viška (samo ga trebam naći). Ovaj sa slike je lijevi ak se ne varam, desni je drugačiji.

Lijevi mi nedostaje, vozačeva strana. 

Jel ne bi trebali biti isti lijevi i desni?

Link to comment
Share on other sites

Lijevi mi nedostaje, vozačeva strana. 

Jel ne bi trebali biti isti lijevi i desni?

Sad sam upravo pogledao, kao što si rekao s svaka strana je drugačija. Pogledati ću na ebay-u

Link to comment
Share on other sites

vozacev se mislim zakreće, a suvozačev lagani klizne i na klik

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Stigao nakon par dana od narudžbe:yeah: .

Danas gledam "nema ga", izdržao je samo 1500km :( 

Link to comment
Share on other sites

Osim ako ti nije nešto puknulo, ne stavljaš ga dobro očito (što se može dogoditi veoma lagano, a vidi se po rupama jer one tri kopče ne sjednu dobro). Meni ga je problem skinuti kad mijenjam žaruljice, tako da bi teško otpao sam po sebi.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam svoje osigurao sa onom tekućom plastikom (onaj pištolj na patrone) jer su mi se činili malo klimavi ,a i onako imam xenon pa mora svjetlo dolje za bilokakvu intervenciju na faru...

A ako i treba ,tekuća plastika se uz malo truda lako skine... 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam svoje osigurao sa onom tekućom plastikom (onaj pištolj na patrone) jer su mi se činili malo klimavi ,a i onako imam xenon pa mora svjetlo dolje za bilokakvu intervenciju na faru...

A ako i treba ,tekuća plastika se uz malo truda lako skine... 

Čim bude u lidlu na akciji uzimam taj pištolj.

Osim ako ti nije nešto puknulo, ne stavljaš ga dobro očito (što se može dogoditi veoma lagano, a vidi se po rupama jer one tri kopče ne sjednu dobro). Meni ga je problem skinuti kad mijenjam žaruljice, tako da bi teško otpao sam po sebi.

Mislim da nije ko orginalni, stavljao sam ga dva puta i tek drugi put je sjeo ako se može reći dobro. Imao sam osjećaj da je malo drukčiji navoj - kvačice su ok.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.