Jump to content

M:Renault 19 1.4i


Marinac

Recommended Posts

Cisto informativno me zanima sto bi mogao dobiti za svoga ljepotana...Naime auto je u top stanju (osim vozacevog praga kad se otvore vrata nadigla se boja (sanacija uskoro)),redovno odrzavan,zena ga vozi i ne ganja ga,unutrasnjost da i ne pricam (avion).zanima nas auto sa klimom. jedina mana mu je posto nisam mogao naci za njega alternator (otislo nes gore na vrhu neka kockica) pa sam improvizirao sa manjim remenom da je napnut...imam taj drugi nosac pa mogu i to napraviti..autek ima originalnih 89000 km (moze provjera gdje god zelite)...Kad se pojavi na servisu ili pregledu ljudi mu se dive koliko je auto zdrav...trunka hrde osim onoga sto sam naveo...koliko bi mogao dobit za takav auto i sto bi ste vi ponudli. DANKE :D

r19.jpg

r192.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.