Jump to content

Prve bube moje vozilice...


kozmo

Recommended Posts

Pojavile su se prve sitnice koje me zezaju na autu.Ne radi mi vozačev podizač stakla,suvozačevo staklo mogu spustiti ali ne i podići??? Misli da me i kontrolni sat j**e( obrtajmetar ne radi,rezerva mi se pali iako znam da još benge ima,pa se za par km ugasi-ne vjerujem baš cajgeru od benge),čini mi se da mi auto ili više troši (oko 8.5-9 l ). Auto ima automatski čok(ili sam ja lud) te i po ovom toplom vremenu auto prvih minutu dvije radi sa pojačanim ler gasom??? Molim iskusne ili znalce da me prosvjetle ili nauće koji mu je k.... te da me eventualno upute kome se obratiti za riješavanje navedenih problema? auto je Scenic 1.4 16v , 2000 god....Trebam i servis napraviti-gdje i što da kupim( ulje ,filteri,sviječice itd)? HVALA svim koji pomognete...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.