Jump to content

CHAT


GTT

Recommended Posts

ABEC29BA-13DD-4620-B5F8-C2F35DD83460.thumb.jpeg.7e77aa1cb340197460c540e89782895e.jpeg

Meni osobno jedna od potresnijih fotografija iz bolnice u Bergamu... Katastrofa, nemoć i sve ostalo u jednoj fotografiji. Stegne me u grlu.

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, kralj said:

Danas od 1400 policija provjerava na mostu tko ulazi na Krk i oni koji nisu prijavljeni na Krku nemogu na otok..

Kasno je za to..

Evo ja ću ti reći da na Pagu nema prazne vikendice ili apartmana a da su u vlasništvu neotočana! Slovenaca, talijana i zagrebčana ko u priči, a svi su “zdravi” došli pobjeći od velikih sredina pogođenih zarazom.. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ljudi nisu svjesni, ili su svjesni pa se namjerno zajebavaju, evo npr., kolegica mi kaze da su sinoc 4 intervetne isla zatvarati kafic u njenoj zgradi, kraj ekonomskog fakulteta u Zg, u 01 ujutro... uglavnom, zena otvorila kafic u ponoc, u 40m2 bilo skoro 50 ljudi, pun kafic do vrha, netko prijavio i policija dosla dok si rekao keks...

A kazna je 5000kn i 3000kn za odgovornu osobu...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ja dižem paniku, pa napisao sam da od pon ide totalka..

Ljudi su idioti, virus nije tu "slučajno"...

Ja sam uvjerenja da je pušteno, clean and simple

Zašto, sve ima svoje agende, kontrola...hm, pa već te kontroliraju i na wcu, robovi...pa to već jesi

Preživjet ćemo, bit će napeto, klinička slika je različita od gripe, gripa drma naglo, ne ide kao ovdje...netko sjeban netko hoda...Ovo je dečki moji čisti trening za black scenario, a bit će ga...možda za godinu, možda za 50g...a možda ovo i ne prebacimo

Spoj onog ubojitog iz svakog soja pomalo, da sam sam...ajde, imam kćer, ženu s polu astmom...roditelje...ne znam, ovo što rade debili iz Zagreba je ravno zatvoru

Kod mene ide murija i vatrogasci i na razglas udri, evo već treći put

Kaj najbolje ni svojima to nemogu objasnit (roditelji, sestra, šogor), mater mu ugrožavate i nas i sebe, teža budalaština

Sretno nam ekipa

Edited by shogo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na kraju krajeva nije toliko ni bitno da li je virus netko "pustio" ili nije.

Ljudi su ovce totalne, pa barem danas nije tesko ostati kuci, imas tv, kompjuter, internet, netko ima neki hobi s cim se moze zabavljati.

Sad imam vremena za moje igracke, za popravke i restauraciju :)

Nije da ne mozes ubiti vrijeme.

Dobro kaze dr. Markotic, kako ce ovo proci ovisi o nama i o nikome drugome, a da ce se dosta toga nakon ovoga promjeniti hoce.

 

IMG_20200221_195907.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, slažem se...nama totalno trenutno nebitno, o nama ovisi hoće li biti bitka...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kasno je za to..
Evo ja ću ti reći da na Pagu nema prazne vikendice ili apartmana a da su u vlasništvu neotočana! Slovenaca, talijana i zagrebčana ko u priči, a svi su “zdravi” došli pobjeći od velikih sredina pogođenih zarazom.. 
Ovo nije točno, ja sam se danas vratio s Paga i tamo je totalna pustoš. Apartmanska zgrada s 80 apartmana i samo jedno svjetlo sinoć.

Poslano sa mog SM-T335 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jedan od problema vezano za ovo je i internet, svatko ima dostup, i pise brate mili svasta.

Brat od tetke mi je rekao da mu je brat od strica rekao da mu je tetka rekla da je njoj rekla itd.

Kada procitas neke komentare na nekim portalima, najradije bih ga zadavio a pojedine i zatvorio odmah po kratkom postupku.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, agricola said:

Ovo nije točno, ja sam se danas vratio s Paga i tamo je totalna pustoš. Apartmanska zgrada s 80 apartmana i samo jedno svjetlo sinoć.

Poslano sa mog SM-T335 koristeći Tapatalk
 

Tako je i na Krku,ovih vikend slovenaca niti nema...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mata73 said:


Žena mi radi u bolnici i prica kako doktori koji znaju da su pozitivni dolaze raditi jer se boje sankcija jer su bili van HR iako su 05.03. dobili da ne smiju na skijanje....

Ovo je po meni za zatvor....  Ovo bi ocekivao od nekog krkana koji se spustio s brda , a ne od nekog tko je godine proveo na fakultetu...

Lagano se zatocio u krugu dvoriste, pivica i lagano. Ako mi dosadi ovdje, odo u viksu. Tamo nema zivog covjeka u krugu od barem 100m.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Mala šala za ljude koji skupljaju namjernice preko mjere

IMG-20200321-WA0010.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro, ali kakav šok usred sna, žena vrišti, pes cvili, strašno. Upravo mi se zgrada trese lagano opet. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo mi je fakat bilo previše. Boktedragi.
Koja pička materina više....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam na 5.katu. treslo je gadno. Mogu misliti kako je ovim višima

Link to comment
Share on other sites

Meni opal parfem u lavabo i razbio ga, sve slike popadale, otvorila se vrata na nekim kuhinjskim elementima, odi u k... 

Link to comment
Share on other sites

Čuvajte se tamo dolje i držite se. U mislima smo uz vas

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ovaj je auto spasio. Ne zamjeram mu. Možda je obitelj bila unutra. 

1cd1852d13fd20d6470b.jpeg

Edited by dado_sk
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Čuo sam se sa ljudima iz Čučerja i Markuševca. Mnogi su u autima s obitelji jer je hladno vani biti.
Nažalost kuce starije od 30g su više oštecene. Ima dosta kuca gdje statika ozbiljno narušena i gdje se vrata ne mogu zatvarati.
Kod mene isprevrtalo police i sadržaj ormara ali ostalo je ok.
Koliko vidim u kvartu svi su auti van garaža pa tako i moji.
20200322_103928.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam u Gracanima i jos nas trese povremeno, nakon 3 sata. Meni i susjedu je stradalo nesto crepova, popalal nesto zbuke ali uglavnom na tavanu jer je najvisi i ima velik i tezak dosta. Napuko je jedan sporedni zid gore koji cu ojacati betonskim stupom kad malo zatopli.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.