Jump to content

CHAT


GTT

Recommended Posts

ŠTO je problem zamjenit zadnja vrata i doni dio boka.Naravno i stop svjetlo . A 24 godine star auto koga bi se odmah rješio ali treba ženi za drljasat po trgovačkim centrima. Nema on ni jedne trunke hrđer nego su kolone i sad pune nekakvog voska . Vožen u Rijeci svo vrijeme a dalje  pošto si od struke ne treba govorit . Meni je dodijao ali to je štedionica pa neka ga . Napomena zadnja vrata iz odpada kompletna 70 eura u istoj boji , tako da je više nego upolajeftinije lakiranje . Što si oslabio obrub blatobrana zavaren po istim puntima , odgovor je ništa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ako je nesto savijeno jednom vise to nikad nije jednako "cvrsto" ali za do birtije i po spezu i vise nego dosta. 

2 hours ago, ivan08 said:

Ma sve je otišlo u krasni. Kakve su to gluposti jbt? Zanima me mentalni sklop osobe koja uvodi takve gadgete i feature. Njima je misaona imenica ručno davanje žmigavca i mrtvi kut. Mene nervira kad mi sinkova Dacia sugerira šaltanje i upozorava na mogućnost poledice! No shit Sherlock!  Vani -6 i stružem mraz sa šajbe. Pa sigurno da je mogućnost poledice.

Sve više volim i cijenim Žorža kakav god bio.

 

vozim danas, +5C a klizem se vise nego na -25... led se topio ali ga i dalje bilo ispod.. ni cavlici u gumama nisu bili dosta za dobit grip, a setnja je misaona imenica bila tamo gde nije bilo dovoljno tucanika. izgledao sam ko bambi na prvom ledu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, pere said:

 

jutarnji link

Nije najnovija vjest, ok, novinarcicima iz jutarnjeg jest :D, al pitam se nekad na kaj ce liciti vozaci ove i sljedece generacije. 

Ocigledno ovi u Bmw gledaju youtube pa odlucili rijesit nedvanje zmigavaca... 

Nema više ništa bez aplikacija... 

Edited by macak
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, MilosB said:

vozim danas, +5C a klizem se vise nego na -25... led se topio ali ga i dalje bilo ispod.. ni cavlici u gumama nisu bili dosta za dobit grip, a setnja je misaona imenica bila tamo gde nije bilo dovoljno tucanika. izgledao sam ko bambi na prvom ledu

Ma sve jasno. Moraš biti žešći debil pa pri ovakvim zimskim uvjetima izići na cestu bez doze opreza. Toliko osjećaja u guzici moraš imati. Nego samo upozorenje na ekranu mi digne tlak. Zvučim sigurno kao staro gunđalo ali vjerojatno ima ljudi kojima još mama briše dupe a imaju vozačku i uz sve silne asistencije nisu za na cestu i promet pa im takvo upozorenje zvuči korisno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

ma htio sam reci da te sustav 99% nebi upozorio a klizavije nego u uvjetima u kojima bi :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MilosB said:

ma htio sam reci da te sustav 99% nebi upozorio a klizavije nego u uvjetima u kojima bi :D

Potpis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, filipbabok said:

Danas ujutro oko 7 prolazim pored zgrade, bilo je nekolilo ispod nule i vidim da par godina star Volvo S90 radi, upaljen.

Nema vozača unutra, nema nikoga ni okolo.

Netko zna, to je neko predzagrijavanje motora/kabine, neko daljinsko paljenje?

To ja redovito radim s službenim Chrysler Grand Voyager. Upalim u 7:10 ali krećem u pola 8. Ali pazim da je udaljen od drugih vozila odnosno prebacim ga na osami u slučaju da se zapali. Nije njemu za vjerovati. Ako ćeš mi sad o efektu staklenika i ekologiji znaj da ćeš dobiti ružan odgovor 🤣

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

To bi te svabe radi te gluposti razapeli. Cak postoji i kazna za "nepotrebno" laufanje motora u prazno. 20-200 eura je kazna. Kretenizam...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne, ali nikada ne propovijedam o tome. Bacanje smeća iza sebe je stvar kulture, recimo.

Pokretanje 2tone i 300ks da bi se sam vozio, a da to košta isto gotovo pa isto kao vožnja u 700kg/50ks, e to je poraz države i zakona.

To ne komentiram.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, dado_sk said:

To ja redovito radim s službenim Chrysler Grand Voyager. Upalim u 7:10 ali krećem u pola 8. Ali pazim da je udaljen od drugih vozila odnosno prebacim ga na osami u slučaju da se zapali. Nije njemu za vjerovati. Ako ćeš mi sad o efektu staklenika i ekologiji znaj da ćeš dobiti ružan odgovor 🤣

nije stvar ekologiji i staklenika, ali kao sta sam mnogo puta pisao. ne trebas biti znanstvenik da budes svijestan da ti ispusni plinovi nisu zdravi nizakoga... jer nekako sam siguran da nebi sedeo pored njega svo vrijeme cak ni na otvorenom da ti ne prijeti trovanje CO2 :)

i ok Sisak je mali i to radi samo pokoja budala 😛 ali zamisli da svi drze auto 20 minuta da se zagrije u nekoj gusce naseljenoj sredini :)   

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Hehe to se radilo na selu dok sam bio klinac, pa kad sam kupio svoju folciku prvu reko da i ja sebi predgrijem auto. Dok sam polazio auto je bio ugasen jer je klapna imala svoj um, zastrasujuc um koji nisam zelio provocirati pa to vise nikad nisam ponovio 😂😂😂

 

Story time na temu iznad.

Imao sam kolegu konobara na Voltinom sa Audijem B4 1.9tdi pred 10 godina, covjek zivio sitno nesto od vrtica al padala kisa i on neplanski uskoci u auto i odveze djecu da ne pokisnu i dok ih je uveo, kisa stala i covjek se uredno vrati doma, oko 8h ujutro.

U 15h ide on po djecu u vrtic kad vidi svoj Audi da i dalje radi u leru i stoji ispred vrtica 😂😂😂😂

Glupan zaboravio da je dosao autom i vratio se doma pjeske jer nije bilo kise, a kako je bilo sve kao brzinski, nije ga ni gasio. 

Kakav win.

  • Thanks 1
  • Haha 13
Link to comment
Share on other sites

Da se nadovežem na moj prethodni post u ovoj temi. Može i u Lude sličice ali je prigodno.

signs_of_hilarity_people_sharing_the_funniest_finds_640_high_29.thumb.jpg.74b586417b2b977e7e86a73e3adf04e7.jpg

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Da i ne.. Jer upute su reaktivne a ne proaktivne (uglavnom) sta bi znacilo da su ti pre 50 god upravo to radili i tuzili proizvodjaca da nije bilo u uputama, i onda danas imas to u uputama...

Ali da.. Klizav pod, pazi stepenica, pazi lupices glavu i sl pizdarije koje sprecavaju prirodnu selekciju... 

Khm khm isto kao i medicina koja omoguci prezivljavanje djece i gena koja bi inace preminula brzo nakon rodjenja khm khm... 

Link to comment
Share on other sites

On 01. 12. 2023. at 7:51, Buba Švaba said:

Evo da se i ja nadovežem na temu.

Već 65 dana čekam žmigavce naručene preko alia,a idu preko naše jedine i prave hrvatske firme a to je hrvatska pošta.

8000 mailova,poziva ništa niente nada.

Čak se i razmišljam da ih tužim,znam da nema neke velike koristi i možda i više troška,al ono...

Ostala 2 paketa koja su išla preko overseasa su došla ima mjesec dana.

Uglavnom tragedija 

Došli žmigavci nakon 4 mjeseca.

Popodne montiranje pa stavim slike 🎉🎉🎉 Dobro izgledaju,mislim da ce na njemu crnom stajat brutala...

Link to comment
Share on other sites

Haha, meni s Alija i Banggooda stize roba u pravilu ispod 10 dana! 4 mjesecaaaaaaa uf!!!!

Link to comment
Share on other sites

Meni je Ali u prsjeku 3 tjedna.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pere said:

Haha, meni s Alija i Banggooda stize roba u pravilu ispod 10 dana! 4 mjesecaaaaaaa uf!!!!

Ma jer je išlo preko pošte rvacke!!

Al skužio sam shemu,rekao mi je kolega sa foruma...

 

1 hour ago, DCA13 said:

Meni je Ali u prsjeku 3 tjedna.

I meni otkad stisnem standard shipping i platim 2 eura za to 🤷🏻‍♂️

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ta daaaaaa...

Ne loše...

IMG_20240209_150254.jpg

IMG_20240209_150256.jpg

IMG_20240209_150325_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Preko koliko konja dozvoljavaju da stavis Renault Sport naljepnicu? :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma bitno je samo koliko konja donosi koja naljepnica :D

 

Link to comment
Share on other sites

Gume ljetnje naravno,ali nove 🤷🏻‍♂️

Da,naljepnice bi izgledale nakaradno na običnom meganu,al na ovom šta god staviš na njega,jednostavno mu stoji 😎

 

P.s bile na njemu,to su oriđiđi naljepnice

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Display said:

Preko koliko konja dozvoljavaju da stavis Renault Sport naljepnicu? :D

A vidi,po meni nekako 150 konja,msm da je to respektabilno i zaslužuje bar 2 naljepnice,još ako je u nekoj sportskoj opremi...Isssss ide i na šoferšajbu marlboro!

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Smijem ja onda na Audija isto stavit te naljepnice? Mozda bude preko 300ks? 😀

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.