Jump to content

P: felge 16'' 5x108 u kompletu sa gumama


Darkside

Recommended Posts

Dosta upita imam, pa da odgovorim ovdje najcesca pitanja. Felge su skinute sa lagune 2. Dali odgovaraju na ostale modele ne znam. Laguna ima 5x108 i et 50. Kao sto napomenuh 3 su u ok stanju, a jedna ima malo ljustenje boje. Felge nisu idelane a niti gume. Zato je i cijena prilagodjena tome. Felge su ravne i ispravne, ubalansirane i skinute sa auta 15.11, a razlog prodaje je iskljucivo sto sam nabavio ljetni set up 17 cola. Mogu staviti jos koju sliku ako je netko zainteresiran pa neka mi se javi na viber. Kljuc za skidanje poklopaca nemam, skidao sam sa kljestima. Moja laguna je dosla kod mene sa celicnim felgama, ove sam dokupio 2017. Ne treba za njih posebni vijci vec odgovaraju originalni.

 

Link to comment
Share on other sites

  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.