Jump to content

Clio II tipka board comp-a


bubi

Recommended Posts

Radi se o Clio-u dci 2004 Dynamique oprema. Ne radi mi tipka od board comp-a na ručici brisača.

Ima na sebi one tri bijele točkice i pod pritiskom djeluje kao da je prekidač (na stranim forumima sam nasao da su tockice znak da auto ima board komp).

Na tabli stalno prikazuje samo kilometrazu. Jel moguće da auto nema board komp ili je negdje problem kontakta pa žica ne radi?

Ako ništa ovdje ne nađem raskopati cu ručku dok ne dođem do žica , ali ne da mi se rastavljat ako netko zna sto je problem?

20190209_155650.thumb.jpg.1a2422e533d6273f0ec972dfae40d1b8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Onda drugo pitanje, da li je original sat? 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Taman ima otvorena tema pa da priupitam... Kod mene isto rucka ima tu tipkicu ali pritiskom se ne dogadja nista na zaslonu... sve je original gore.

Moguce da je sve pripremljeno, ali nije aktivirano, pa da li se onda to moze sa CLIP-om ukljuciti i koliko bi me za to drapnuli u servisu? Auto je Clio Storia 2007, 1.2 8V Alize

Link to comment
Share on other sites

Tablu kontrolira UCH. Tamo treba aktivirati trip computer s nekim softwareom (CLIP, Pyren...).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I koliko kosta to zadovoljstvo u servisu? I da li bi to htjeli uopce napraviti jer vole pametovati kad ih pitas takve stvari... 

Edited by Danchibald
Link to comment
Share on other sites

Ovo je meni dalo ideju, moguće da je uch mijenjan , i stavljen drugi s auta koji nije imao board comp pa je ugasen. 

Pitat cu jednog poznanika koji ima CLIP da li se moze upaliti s njim

Link to comment
Share on other sites

Moj ima board computer i drukcije mi prikazuje kilometrazu na tabli, Onaj dio gjde je inace radio pokazuje stanice, posto nemam orig radio mi pokazuje sat i temperaturu vanjsku

IMG-20190902-124137.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jedno pitanjce, da li se zamjenom instrument table i dalje prikazuje ista ukupna kilometraza? Pitam jer imam mogucnost zamijeniti svoju sa ovom sto ima srebrne prstenove kao sto je acer postavio fotku...

Link to comment
Share on other sites

Ako druga tabla ima manje km od tvoje, onda preko klipa mozes upisati svoju normalnu pravu km. Ako druga tabla ima vise km onda ne mozes. Moras joj skidat km a to je vec posao za ljude na crnom hihi.

Link to comment
Share on other sites

Hm... Budem pitao lika. Nudi isprobavanje prije kupnje ali ne znam kako isprobati. A zbog toga necu sigurno rastavljati armaturu...

Ja sam mislio da se info na tablu prenosi od nekud, a kad ono komp u tabli 😂😂😂

Hvala na infu, pa se po potrebi javim opet...

Link to comment
Share on other sites

Od kad ti to ne radi? Ja sam imao takav community 1.2 16v i imao je sve identicno kao na slici. Imao sam bord comp. Mislim da je bio i to godiste ili 2005. Uglavnom treba provjeriti u servisu sa klipom.

Link to comment
Share on other sites

Nije da ne radi, nego moja tabla je STD, a ova koju bi stavio je ADAC i onda aktivirao BC. Pitanjce još, sa stražnje strane ove table koju bi uzeo piše 17/06/04, jel to znači da je taj Clio bio iz 2004.? Da li bi to onda odgovaralo na moju Storiu iz 2007?

clio-2-kilometar-sat-slika-100812913.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.