Jump to content

Clio Sport 172 & Saxo VTS


theman.e4

Recommended Posts

Ostaje se pri francuzima, ali ovo je nešto jako papreno :D

Link to comment
Share on other sites

306 gti, zx 16v, 206 rc, passat 3,2, swift sport?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ruske said:

306 gti, zx 16v, 206 rc, passat 3,2, swift sport?

Pa sve što si naveo, njegov trenutni clio napere, a naglasak je da uzima jaču atmosferu. Samo ću reć da je taj auto poznat u PGŽ i Istri :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci vec se zna za taj auto da odlazi? Jbt pa nista covik vise nemore u tajnosti kupit :D:D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

a koja jaca atmosfera je**te ono...koliko moze imat? do 200ks, sumnjam da ce neku jacu...

ili mozda R36 passat cc?

dobro kako god, druzit cemo se sa jakim atmosfercima :) 

Link to comment
Share on other sites

Previse se razbacujete sa kubicima,,, 2.0, 2.4, 3.2, 3.6... a to jadno malo cudo je 1.6 ??

Edited by theman.e4
Link to comment
Share on other sites

1.6 atmosfera, jača od CS 172, nije Honda. XD

Idem moždane vijuge zakurblat.

Link to comment
Share on other sites

Haha, ajde ne treba ne. Nije orginal naravno, ako se ne varam najjaci 1.6 atmosfera serijski je bio vti u hondi?

Ali ostajemo pri francuzima naravno. ? 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



Haha, ajde ne treba ne. Nije orginal naravno

Taman sam krenuo verglat i htio napisat da se mora o tako nečem raditi. :)


ako se ne varam najjaci 1.6 atmosfera serijski je bio vti u hondi?


Je, 160 KS.
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, theman.e4 said:

Haha, ajde ne treba ne. Nije orginal naravno, ako se ne varam najjaci 1.6 atmosfera serijski je bio vti u hondi?

Ali ostajemo pri francuzima naravno. ? 

 

Ako pričamo o tržištu Europe, da, ako pričamo o JDM, 185ks u Civicu EK Type R ? Također u Japanu je bilo i automobila poput Pulsara V-ZR N1 V2, sa SR16VE motorom i 197ks. 

Mora biti neki naturpijani TU5J4 u pitanju? ?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, GTT said:

Ako pričamo o tržištu Europe, da, ako pričamo o JDM, 185ks u Civicu EK Type R ? Također u Japanu je bilo i automobila poput Pulsara V-ZR N1 V2, sa SR16VE motorom i 197ks. 

Mora biti neki naturpijani TU5J4 u pitanju? ?

Sad bas nabrzinu proletio te motore, nikad cuo za njih. Al ono sto mi upada u oko je to da 1.6 1.6 ima 197ks vec na 7800 okretaja. Strasno.

Je da, J4 blok i JP4 glava.

2 minutes ago, Chorka said:

I gore ITB-ovi da bude ses zivi...

Jesu, gore su. ?

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, theman.e4 said:

Sad bas nabrzinu proletio te motore, nikad cuo za njih. Al ono sto mi upada u oko je to da 1.6 1.6 ima 197ks vec na 7800 okretaja. Strasno.

Je da, J4 blok i JP4 glava.

Jesu, gore su. ?

 

Sati i sati gledanja Best Motoringa su napravile svoje u mom slučaju uz Gran Turismo još ko klinac ?

Pakao, jedva čekam da ga predstaviš ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Optimista said:

Misliš i s njime formulu vozit ili?

Neznam još niš iskreno. Sad za Buzet idem s cliom(ako se ne proda) a onda je Učka 14.7. Do onda se nadam da ću ga uspijet prodat da dopeljen ovog doma, samo je problem ča ako mislin vozit FD moran stavit rollbar nutra jer od ove godine je rollbar obavezan za klasu SPRINT/SPORT.  A baš da mi se to da, i neda. :D

27 minutes ago, Ruske said:

C2 od grossija?

Jooooj kud sreće da ja imam para za r2 auto. 

Ali sa konjima ću bit tu negde ko i c2 r2 max. Samo će mi trebat još 10000e za ovjes i mjenjač da budemo isti. :D:D

Link to comment
Share on other sites

dakle mogu te ocekivati kao nulu na poreckom reliju? :D 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ruske said:

dakle mogu te ocekivati kao nulu na poreckom reliju? :D 

Auhh, to malo teze, jedva imam para i za FD vozit. :D .. Ali brdo buzet se nadam da cu uspijet. 

Link to comment
Share on other sites

onda se vidimo na buzetu!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo vozilo se u nedjelju u Buzetu. Prva stanica prvenstva u FD voznjama. Vrijeme odlicno, organizacija odlicna, auto odlicno i rezultat isto vrlo dobar.

Nakon zbroja dviju voznji, 3. mjesto u klasi(od 20) te 28. mjesto u generalki(od 89). I vise nego zadovoljan. Ostaje zal zbog losije prve voznje jer sam mozda mogao i do drugog odnosno prvog mjesta (3:15;038 , 3:12;812) ali jbg, bit ce bolje, i ovo je super. 

Sljedeca stanica je FD Ucka 14.07, osim ako se auto ne proda do onda, iako mi ga je sada skoro zao prodavat. :D

 

IMG_6735.jpg

Screenshot_2019-06-26-17-55-38-463_com.android.chrome.png

Screenshot_2019-06-26-17-55-53-492_com.android.chrome.png

Edited by theman.e4
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.