Jump to content

Clio 3 svjetlo prekidača prozora


Irky

Recommended Posts

Pozdrav svima. Kupili smo nedavno Clia 3, Tce. Auto je 2012, Night and day oprema, šminka. 

E sad, sve radi osim osvjetljenja prekidača prozora na oba prednja vrata. 

Kupio sam nove, originalne i opet ništa. Osigurači su ok, prozori rade. Da li je moguće da nema tu opciju osvjetljenja😯. Na oba vrata i novi su u mraku. 

Kak je na vašim? 

Link to comment
Share on other sites

Ima. I staro i novo. Ali sam pitao u servisu, rekli su da su to uni prekidači. Za sve isti. I da je moguće da nije imao povučenu struju. Ali da ne mogu provjeriti 🤨,ni po šasiji. 

Malo mi je čudno da nema s obzirom da svi prekidači svjetle (ispod volana, tempomat..). 

Tu ima Clia, pa da vidim kak je kod vas... 

Link to comment
Share on other sites

nemrem se sad sjetit a bas sam jednog tog N&d vozio..imao je sva 4 podizaca dapace .

Mislim da isto nije imao osvjetljenje.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj ima prednje...skoro svi oni imaju bar naprijed, zar ne? Tražimo još nekoliko vlasnika trojki, samo da vele kak je kod njih. Inače, auto ima okruglih 50.000km i ide ko zvrk. 

Jedino što još treba servisirati je kompresor klime. Kad se upali, tuli i cvili ko veliki 😆. Klima radi normalno.. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.