Jump to content

Renualt clio 2 android radio i kamera


Robynart

Recommended Posts

pozzz

Ovako imam jedan problem, ugradio sam android 1din radio sa kamerom u kliaća.I sad sve radi  kad ubacim u rikverc pali se kamera i kad šaltam u višu brzinu sve ok ali kad šaltam u nižu zacrni mi se ekran na sekundu, dvije.

kao da misli da ću ubaciti u rikverc. Spojeno je odostraga na plus od rikverc svjetla i naprijed na kameru činć i žicu u revers izlaz.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Da ti prekidač za rikverc na djelić sekunde ne klikne rikverc svijetlo?
Probaj sa rikverc prekidača skinuti priključak pa vidi da li se onda blesira.
Ne znam ako skineš priključak da li onda svijetli stalno rikverc svijetlo?

Link to comment
Share on other sites

Ovo je samo proba, za vikend to moram još sve poriktati, neznam sa li leđa od pretinca za radio se smiju odrezati, malo mi dubine fali za radio uguratib06234d33a7bc4e5d98f0f99a328683c.jpg

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk



2a8be67ce79536090840708fd56332a6.jpg

0d7cbd51811261d5d0bdb2f2d274e771.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na motorić ali može biti sklopljen i donjem prikazuje sve informacije

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da li netko ima shemu ili zna na ovom đeku koji ide od kontrola radia sa volana , koja je koja žica. Pokušavao sam ali mi nedaje nikakav signal. Na android radiu imam gnd, key1 i key2.
Hvala0fdc31959106added67db7c920bb4ee2.jpg90e3f1c70567d13ac7109122bd9239c1.jpg

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.