Jump to content

Koje svjećice


frenchkey

Recommended Posts

1.6 16V, plin, koje svječice osim originalnih koje dobavljam u Anđelka mogu se još uzeti u obzir? Uskoro bi ih trebao promijeniti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi vidjeti sa Anđelkom da li ima u ponudi svjećice za plinsko gorivo. Iako ja zasada nisam imao problema sa običnima. 

Link to comment
Share on other sites

Original i ništa drugo. Ne znam za Renault ali na ostalim autima na plin koje sam vozio su se pokazale najbolje.

Link to comment
Share on other sites

Denso standard..to mi je preporuka od plin majstora za 2.0 F4Rt..valjda bi bilo i za 1.6 

ako sam dobro zapamtio ,Denso ima hladniju iskru al duže traje a to je bolje za lpg

Edited by viry
Link to comment
Share on other sites

[mention=138]frenchkey[/mention]molim te navedi koje originalne svjećice stavljaš u Scenic?
RENAULT Original 7700500155
Andelkova ponuda

Kupio neke NGK sve 4 za 89kn u Intercarsa uz max popust. Inace su 126kn

Link to comment
Share on other sites

89kn za 4 svjecice je max koliko ja mogu dobit. Ti bi vjerojatno dobio vise, al sta se moze

accf60122a5c0509c9ccabd1c790c3b9.jpg

Link to comment
Share on other sites

max popust je reda velicine 45-48%, a ne 30

samo to kazem, nebitno za koliko ih ja mogu dobit...

Link to comment
Share on other sites

ma naručio bih ja od Anđelka ali mi se neda samo to da mi šalje pa sam uzeo ove NGK kompatibilne sa OEM brojem. Njega sam dao prodavaču, on predložio Bosch ili NGK, pa sam uzeo potonje

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Ruske said:

ali po oem broju ngk nije 3783...

Vjerojatno jer se više ne proizvode, tj. zamjenio ih je model BKR6EZ, ali dok ih ima u prodaji mogu se kupiti

image.thumb.png.413090a85d39553b63c00dc7ca7b9a59.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.