Jump to content

Lexus Zadnja Svjetla


XelA

Recommended Posts

Imam pitanje... Naime, i prije sam htio si zamjeniti sa tim Lexus farovima postojeće na svom Klitaću, ali nisam imao para, a ove su radile i bile čitave, paa... Eto... Sada se situacija malo promjenila... Neime, nisu više oba čitava, pa kad već moram mijenjati... Mjenjao bih obje sa tim Lexus style...

E sada pitanje: Kada ih kupiš da li dobiješ i ono treće štop svjetlo (onu plastiku gore) u njihovom stilu?!?

P.S. Ako si ih je netko već ubo, a 100% je... Gdje si ih je nabavio?!? Naime, nije baš da mi se da ići u Slo isključivo po njih... Osim toga, nisam baš puno brijao po Sloveniji, pa bi se vjerovatno 300 puta izgubio po putu... :)) :)) :))

Thnx!

Link to comment
Share on other sites

Stop svjetlo ne dobijes sigurno. Ako hoces chrom/bijele lampe njih imas par modela u AP Studiju, AC Integri, Jurisu... cijene su ti cca 1400 kn. Ako hoces crne onda mi se mozes pridruziti jer ja svoje cekam vec 3 tjedna u APu :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Ma moj Clio je metalik srebrne boje, pa bi mi puno više chrom/bijele odgovarale... Crne ne bih definitivno.... A sada... da li chrom ili bijele... neam pojma... :))

Link to comment
Share on other sites

Evo nudim jednu poslovnu ponudu!

Posto ja imam srebrne lexuse i crni auto, predlazem da ih ja tebi prodam, jeftinije naravno, a sebi onda ubodem crne!?

Link to comment
Share on other sites

Warn vidis samo svoj i dok je na 0% sve OK :wink: .

Samo modovi vide svima warn i mogu ga povecavati ili smanjivati zavisno od zasluga :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Hvala prijatelju, sad mi je lakse. Nisam do sed obracal pozornost na to, pa reko kaj je sad!

E kaj su tebi stvarno ovi AP-ovci narucili lampe?

Kolko stoji ta igra? Mislim novaca?

Link to comment
Share on other sites

2 tixx: Ma ne pitaj, stvarno mi je bilo bolje da sam ih narucio prek neta. Ovak, prvo sam ih mailo sa slikama, rekao frajer nema frke dodji narucit ce se. Otisao sam do njih poslije bozica i prvo frajer kaze da nisu nikad narucivali te crne i da ce provjeriti za tjedan dana i znati kad dolaze. Zovem nakon tjedan dana kaze frajer nema frke, narucene su dolaze slijedeci tjedan. Zovem slijedeci tjedan joj nisu dosle gore im je inventura pa nisu nista slali ali kao idem ja u Njemacku pa ti ih donesem 100% za tjedan dana. To mi je trebalo doci znaci prekjucer, i zovem ja frajera kad opet nisu dosle nego slijedeci utorak ili srijedu ali miljon posto i jos me frajer trazio broj moba pa ce mi javit. Uglavnom ako ne dodju sljedeci tjedan odhebavam ih i narucujem preko neta pa mozemo zajedno. Dobro je u cijeloj prici sto nisam morao ostaviti nikakav polog jer bi u protivnom stvarno poludio. Cijena bi trebala biti nekih 1400 kn.

Link to comment
Share on other sites

2 xela: pa ja bi si stavio bijele zmigavce ali nije nuzno.

BTW Evo ove lampe sam narucio ali crne i definitivno mislim da bolje izgledaju sa prozirnim zmigavcima.

Lampe01.th.jpg lampe026st.th.jpg lampe038ur.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

MoschuS:

Ak ti ne dodju mozemo ih zajedno narucit, naravno ako rijesim ove koje imam.

XelA:

Nikakve zaruljice, sve je u kompletu samo pristekas

Link to comment
Share on other sites

A cuj, ovisi kojeg ti je koloriteta autic. Njemu na crnom bi fakat izgledalo kao Bozichno drvce, prebljestavo. Eto, moje misljenje.

Inache bas sam si razmisljo, jedan od razloga kaj sam kupovo Clia su bila ta zadnja svjetla koja vec i u originalu imaju Lexus like izgled, kaj ne?

Link to comment
Share on other sites

Kao sto hrwac kaze, meni na crni auto mogu jedino crna svjetla ostale varijante me bodu u oko previse. Al opet 100 ljudi, 100 cudi :wink:

Link to comment
Share on other sites

mislim da sam pravi za ovu temu...jer sam prije tjedan dana narucio ..crna lexus svijetla preko e-baya.....

par vam dode 95EUR + 22EUR shipping do Hrvatske...znaci total 117EUR...

lampe su prejebene....budem stavio sliku na forum kada dodem kuci.....

naravno meni pasu jer imam crni clio...ali mislim ima ih kromiranih i totalno transparentnih.....

tko hoce naci..neka ide na : WWW.Ebay.de (to je njemacki)... pa onda ides na automoto tuning....pa na .....zadnje lampe...pa na renault....pa ti onda da listu...imas jedno dvije stranice.....ali ima samo jedno 2 proizvodada u njemackoj za to....

Link to comment
Share on other sites

2 Yuta: ajde napisi kad ti stignu koliko si ih tocno platio. Jer bi trebalo biti 117eura + pdv + carina 10% + neki troskovi. Ja danas idem po svoje u AP jer su napokon stigle pa isto napisem koliko je tocno love na kraju.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.