Jump to content

hvala hvala..


galaxy

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rain

    6

  • BALEV

    5

  • R5GTT

    4

  • Safrane

    4

Top Posters In This Topic

2 All

Neka se jave samo vlasnici sport ergele, znaci sportovi, rs-ovi, gtt-i, gordiniji i sl. vozila pa da vidimo koliko vas tocno ima, svi ostali postovi ce se brisati u ovom topicu!

Link to comment
Share on other sites

2 All

Neka se jave samo vlasnici sport ergele, znaci sportovi, rs-ovi, gtt-i, gordiniji i sl. vozila pa da vidimo koliko vas tocno ima, svi ostali postovi ce se brisati u ovom topicu!

<{POST_SNAPBACK}>

:hura::hura:

Link to comment
Share on other sites

2 All

Neka se jave samo vlasnici sport ergele, znaci sportovi, rs-ovi, gtt-i, gordiniji i sl. vozila pa da vidimo koliko vas tocno ima, svi ostali postovi ce se brisati u ovom topicu!

<{POST_SNAPBACK}>

e kad smo kod toga, bilo bi fora kad bi se ovaj members list mogao sortirati po vozilu, a ne samo po abecedi nickova...

onda bi se brzo i jasno dalo vidjeti, koliko ima 5-ica, kolko clia sport, bla bla...

Link to comment
Share on other sites

evo me, tu sam , prijavljen :bigl:

dal clio 1 1.8 16V spada pod sport ergelu..?? trebao bi

Edited by ivanB
Link to comment
Share on other sites

A ja, a ja! Spadan li i ja ovdje!

Link to comment
Share on other sites

2 All

Neka se jave samo vlasnici sport ergele, znaci sportovi, rs-ovi, gtt-i, gordiniji i sl. vozila pa da vidimo koliko vas tocno ima, svi ostali postovi ce se brisati u ovom topicu!

<{POST_SNAPBACK}>

Zaboravio si nabrojati vas sa dci-jevima :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Pod sport spada Clio 2.0, Clio 1.8 16v, Williams, R5 GTT, R5 GTE, to je ono prvo sto mi pada na pamet.

Znaci top modeli svakog segmenta Renaultove game proizvoda.

DCI tu nema sta traziti, osim ako jednog dana izbace clia dci 140 KS, ili ako se ja openezim malo pa slozim kod sebe dci-a sa 150+KS, onda cu se moci smatrati ravnopravan bar 1.8 16v :)

Do toga nista :(

Link to comment
Share on other sites

Iako ne vidim puno smisla od ovog podforuma, jer je gore nabrojana populacija premala (koliko god sa su glasni :bigl:), ali ako vas to veseli, eto.. Sretno :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Jankinjo
Iako ne vidim puno smisla od ovog podforuma, jer je gore nabrojana populacija premala (koliko god sa su glasni :bigl:), ali ako vas to veseli, eto.. Sretno :)

<{POST_SNAPBACK}>

:nene::nene::nene::nene::aua::aua::assh::bj:

Link to comment
Share on other sites

Iako ne vidim puno smisla od ovog podforuma, jer je gore nabrojana populacija premala (koliko god sa su glasni :bigl:), ali ako vas to veseli, eto.. Sretno :)

<{POST_SNAPBACK}>

:assh: ima nas, ima.. :aua:

Link to comment
Share on other sites

A gdje sam ja u ovoj priči?

Ne mogu se nazvati sportskim a nisam ni za baciti :??::bigl:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.