Jump to content

Jedno brzinsko pitanjce


Coupe RS

Recommended Posts

Valjda netko od CS-usera zna koje godine je izbačen prvi CS (phase 1 172), dokad je išla ta izvedba i kad ga zamjenjuje phase 2 (172) a kad nastupa bildanje na 182 konja???

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Hvala....pitam zato jer po oglasnicima uglavnom piše godište auta, bez oznaka jel model prije ili nakon redizajna (phase 1/2)....pa da znam o kojem se radi!!! ;)

Cupe kupuje RS :hura::hura: Cupe kupuje RS :hura::hura:

Psssssst, tek tra

Link to comment
Share on other sites

Hvala....pitam zato jer po oglasnicima uglavnom piše godište auta, bez oznaka jel model prije ili nakon redizajna (phase 1/2)....pa da znam o kojem se radi!!! ;)

Psssssst, tek tra

Link to comment
Share on other sites

sumnjam da ce magane u prodaju :surp:

prvi cs je 166ks

Još ga nisam slo

Link to comment
Share on other sites

Prvi phase II 172ks su izišli oko 11mjeseca 2001. moj je to godište i mjesec ima naranđaste

Link to comment
Share on other sites

kazu 169 ali u stvarnosti je 166ks, ph2 je 172

Znači....tvoj je 166 (169)....

I onaj crni iz oglasa isto....?

Link to comment
Share on other sites

Daj me nemoj zezat sad da ti jos i tih sest ( tri ) konja igraju ulogu!!! :zubo:

Ma neeee....pitam samo, hehe! To je zadnja stvar koju sada gledam....sve preko 150 je dobro pogotovo kad se nalazi u autu veličine Clia!

Link to comment
Share on other sites

Ma neeee....pitam samo, hehe! To je zadnja stvar koju sada gledam....sve preko 150 je dobro pogotovo kad se nalazi u autu veličine Clia!

Ajd dobro izvukao si se!!! :zubo:

Edited by Dinnek
Link to comment
Share on other sites

Ajd dobro izvukao si se!!! :zubo:

Hehe, ma ne muče me konji sad nego kilometra

Link to comment
Share on other sites

Pa set kvacila ti je cca 1500 kn, tak je za megana ne vjerujem da je za sporta puno skuplje!!! Ionako moja filozofija je kad kupis drugi auto trebas dati jos 500 eurica za servis odmah i onda znas da imas auto i to je to!

Sla

Link to comment
Share on other sites

Hvala na savjetima....do srijede ćemo znati sve....jel mi našao kupca za

Link to comment
Share on other sites

Jedino što ti mogu reći dečko je picajzla, vozi taj auto kako i spada! Hladnog nikad, ali baš nikad ne stišće, a i dečko zna voziti... odr

Link to comment
Share on other sites

Jedino što ti mogu reći dečko je picajzla, vozi taj auto kako i spada! Hladnog nikad, ali baš nikad ne stišće, a i dečko zna voziti... odr

Link to comment
Share on other sites

Clio RS ph1 je bio 172, iako se negdje nalazio kao 169. Mislim da je stvar u preračunavanju iz kw u ks, ps, bhp, ili što već... Uglavnom, 172 ks/6250 okr, i 200 Nm/5400 okr.

Proizvodio se od 01/2000 do 06/2001. Postojala je još ograničena verzija Limited. Dolazio je u posebnoj tamno zelenoj metalik, s drugačijim detaljima u unutrašnjosti, te s BBS felgama (ne znam točno koji model...) Evo slika

Ph2 je bio od 06/2001 do 12/2003, a ph3 od 01/2004 do 10/2005. Posebne verzije su bile Jean Ragnotti, tj. Cup (također ovisno o tr

Link to comment
Share on other sites

Hvala Spex....dovoljno mi je 166/169/172 konja, hehe! Baš smo skromni.... ;)

Link to comment
Share on other sites

2 spex: Nasao sam jednu gresku. Motor u PH1 i PH2 172 NISU ISTI! PH2 172 vec ima elektricni gas (svi modeli) isto kao i 182. Samo PH1 ima gas na sajlu, a to je pozitivna stvar.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.