Jump to content

Anketa: Upotrebljavate li


Josipa84

Recommended Posts

Uvijek i to mi je ušlo u naviku, čak i negdje na selu gdje dnevno prođu tri auta dajem

Link to comment
Share on other sites

uvijek. ali opet, nekad kad je hrpa ljudi na pješačkom, pa zaboravim, jer gledam da mi neka budala ne izleti na zebru dok skrećem. opet s druge strane glavna uliac skreće, a ja dam

Link to comment
Share on other sites

Guest mukaCHi

mislim da u anketi fali jos i odgovor ponekad jer ih upotrebljavam ponekad! :) ali u vecini slucajeva ako nisam sam na cesti palim zmigavce a ako nema skoro nikog onda se i ne trudim bas lupkat po polugici! :zubo: (navika s motora :lool: )

Link to comment
Share on other sites

mislim da u anketi fali jos i odgovor ponekad jer ih upotrebljavam ponekad! :) ali u vecini slucajeva ako nisam sam na cesti palim zmigavce a ako nema skoro nikog onda se i ne trudim bas lupkat po polugici! :zubo: (navika s motora :lool: )

To mi je tek prva anketa, bit će ih još, pa će s vremenom biti bolje! :plazi::tup:

Link to comment
Share on other sites

Uvijek. Teško je to selektivno upotrebljavati, baš u situaciji kad se ne očekuje promet mo

Edited by DU-roller
Link to comment
Share on other sites

Da, usim kad idem u rikverc ne palim sva četiri kako bi trebalo po propisu, ali ih zato palim kada se parkiram bočno

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.