Jump to content

Type R vs Rs


R5GTT

Recommended Posts

Pozovi frenda da dodje ovu nedjelju na stazu u Novi Marof pa ce vidjeti kako mu je auto spor u odnosu na Clio 172 KS.

Ja obecajem da cu pred njegovim ocima iskljuciti unichip te se tako vratiti na serijskih 172 KS

Neznam,podaci govore drugacije,honda ima 6,6 0-100 s tim da on ima trkaci ispusni sustav koji ju dize za 18 KS i vrti ju oko 6 sec.

ak si brzi sa cliom od honde onda si i brzi od mojeg megana F1.

Link to comment
Share on other sites

Neznam,podaci govore drugacije,honda ima 6,6 0-100 s tim da on ima trkaci ispusni sustav koji ju dize za 18 KS i vrti ju oko 6 sec.

ak si brzi sa cliom od honde onda si i brzi od mojeg megana F1.

slova na papiru su mrtve brojke, ono sto se gleda su rezultati na stazi

Link to comment
Share on other sites

Neznam,podaci govore drugacije,honda ima 6,6 0-100 s tim da on ima trkaci ispusni sustav koji ju dize za 18 KS i vrti ju oko 6 sec.

ak si brzi sa cliom od honde onda si i brzi od mojeg megana F1.

Hoces reci da je na stazi CTR br

Link to comment
Share on other sites

na maximalnoj brzini je brzi-provjereno!

I tebi je to dovoljan podatak, mada sumnjam da tako treba biti??? Di je još br

Link to comment
Share on other sites

brzi je na zavojitoj cesti sa neravninama,jer je malo mekli ovjes u odnosu na mog megana,pa bolje upija neravnine (na trkacoj stazi neznam,jer nisam probal,samo tvrdim ono kaj sam siguran.

uzmi u obzir da type-r ima gume 205 45 17 a RS 235 40 18

Mene kad netko pita za moj auto,naravno da je sve super,bajno i sjajno,ali mi tu otvoreno razgovaramo i nemam razoga da blatim svoju pilu.

realno mozes o takvim stvarima raspravljati kad vozis takva dva auta i kad se dvoumis kojeg da kupis

Da li si ti prije ovoga auta vozio alfu ? Ako jesi onda se i znamo jer moj šef ima salon

Link to comment
Share on other sites

Pozovi frenda da dodje ovu nedjelju na stazu u Novi Marof pa ce vidjeti kako mu je auto spor u odnosu na Clio 172 KS.

Ja obecajem da cu pred njegovim ocima iskljuciti unichip te se tako vratiti na serijskih 172 KS

U novom marofu je staza?svaki vikend se moze voziti?

Link to comment
Share on other sites

U novom marofu, i ne moze se voziti svaki vikend nego kada je organizirano od nekog, danas je bilo organizirano od strane tp auto sporta

Link to comment
Share on other sites

A ovdje je dobio !

Ne treba stavljat usporedbe slo

Edited by R5GTT
Link to comment
Share on other sites

205 T16 je uvijek i bio jači od gt

naravno. to bas i nisu dva auta za usporedbu s obzirom da je gt turbo imao 120ks dok je T16 ipak 80ks jaci - 200! s gt turbom je u konkurenciji 205 gti 1.9 (130ks) iako je gtt malo brzi :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.