Jump to content

Da li ste kupili dodatnu garanciju na vas Renault?


MGoran

Renault garancija  

37 members have voted

  1. 1. Da li imate Renault produzenu garanciju?

    • Da, vec sam je kupio
      4
    • Ne, ali namjeravam je doplatiti
      15
    • Nemam i necu je kupiti
      17


Recommended Posts

Bas si razmisljam da li da doplatim tih dodatnih dvije godine garancije. Rekao sam da cu vidjeti koliko km cu raditi i cini mi se da ce ispasti taman oko 20 000 godisnje (mozda malo vise) tako da ce mi ogranicenje od 80 000 km taman pasti na 4 godine i nekako mi se isplati to uzeti. Za moj Clio je 2700 kn doplata. Imam do prosinca jos za odluciti. Pa rekoh da vidim sto su drugi odlucili.

Link to comment
Share on other sites

Kada sam mogao nisam imao para, radje sam se odlucio za kasko..

da sam imao para bi nadoplatio ziher, a sada vise nemrem...

Link to comment
Share on other sites

Kada sam mogao nisam imao para, radje sam se odlucio za kasko..

da sam imao para bi nadoplatio ziher, a sada vise nemrem...

Nadoplatila sam. Još uvijek sam pod ovom redovnom garancijom tako da za sada nije bila isplativa investicija, a nadam se da će na kraju tako i ostati. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Kad sam ja kupovao auto toga nije bilo (garancija je bila samo 1 god) ali da sam mogao definitivno bi uzeo ;)

Link to comment
Share on other sites

ne bih ju uzeo samo zato jer u dvije godine napravim 70-80k km pa mi se ne isplati, da godisnje radim oko 20k km onda bi ju uzeo

Link to comment
Share on other sites

meni isto 2700kn... hm, sad ste me zainteresirali... za mjesec dana mi izlazi 2 god garancije, morat cu porazgovarat s ekipom u servisu... dal ih pere kaj ovo kaj sam prckal po autu... moram priznat da me malo drmaju brizgaljke i turbina, ne bi tija te troskove na kicmu... za sad sve pet, al skupo je to ak se desi... radin preko 20k na god... definitivno za razmislit ozbiljno

Link to comment
Share on other sites

meni isto 2700kn... hm, sad ste me zainteresirali... za mjesec dana mi izlazi 2 god garancije, morat cu porazgovarat s ekipom u servisu... dal ih pere kaj ovo kaj sam prckal po autu... moram priznat da me malo drmaju brizgaljke i turbina, ne bi tija te troskove na kicmu... za sad sve pet, al skupo je to ak se desi... radin preko 20k na god... definitivno za razmislit ozbiljno

Ako ne misliš otvarat motor onda produlji jamstvo, bar bi ja tako. Meni je rekao majstor iz Renaulta da ako koju gljivu staviš ili malo ispuh; da ih to ne dira previše, al za 'veće stvari' se ograđuju. Također ako si dosta spustio auto i npr odu le

Link to comment
Share on other sites

Ako ne misliš otvarat motor onda produlji jamstvo, bar bi ja tako. Meni je rekao majstor iz Renaulta da ako koju gljivu staviš ili malo ispuh; da ih to ne dira previše, al za 'veće stvari' se ograđuju. Također ako si dosta spustio auto i npr odu le

Link to comment
Share on other sites

za mjesec dana mi izlazi 2 god garancije

To mozes nadoplatiti samo prvu godinu starosti auta. Rekli su mi da je Renault prilicno strog sa tih 365 dana pa da se odlucim na vrijeme...

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam jer imam vremena do 21.06.2007. al sigurno hoću, nikad se ne zna... Bolje platiti pa i da ništa ne bude nego izbaciti za turbinu 10000 kn

Link to comment
Share on other sites

To mozes nadoplatiti samo prvu godinu starosti auta. Rekli su mi da je Renault prilicno strog sa tih 365 dana pa da se odlucim na vrijeme...

Je? Onda s**nje!! Al ajd, ostaje mi 2700 u djepu... makar mi je danas neki blago zbunjeni tip reko cijenu unatoc mojem upitu u kojem sam naglasio da mi sljedeci mjesec istjece garancija... a vidicemo... fala na upozorenju....

Link to comment
Share on other sites

i da, ovo je moguce ostvarit samo u prvih godinu dana, bija san u servisu.... tak da meni otpada, danm!

Edited by pere
Link to comment
Share on other sites

Ja sam to učinio pred sat vremena.

U tijeku je akcija i platio sam 2500 umjesto 2700. :)

Pitao sam tamo i ka

Link to comment
Share on other sites

Nisam još ali budem sigurno, već sljedeći tjedan jer mi je rok do kraja 10 mjeseca.

Radim malo više od 20000 godišnje (već imam 21000) pa mi se taman isplati, a pošto imam dCi bit ću malo mirniji bar još te dvije dodatne godine tj 40000km

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Upravo sam dobio od Renaulta obavijest o snizenju cijene dodatne garancije ako je uplatim do 31. 10. Iznosit ce mi 2300 kn za 2 + 2. Postoji i opcija koju mi nisu ponudili kad sam kupovao auto, a to je 3 godine ili 120 000km. To je ponesto skuplje, za Clia je ja mislim 2700 za trajanja akcije, ali moze biti zanimljivo ljudima koji rade jako puno kilometara.

Definitivno cu uplatiti 2+2 garanciju...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.