Jump to content

Podružnica Dubrovnik - predstavnik Logan


logan

Recommended Posts

Da sam nekim slučajem potegao do Dubrovnika za tu jednu sliku koju nikako da okačiš,garant bi te udavio... :beah:

Link to comment
Share on other sites

Još je netko vadio aparat, Equus čini mi se, pa dajte bar jednu sliku da ljudi vide da smo se stvarno sastali. :goni:

Da sam znao da neće bit slika bio bi koju okinuo s mobitelom.

Špex jučer si zakazao, a fjaka nije išo u Kotor kao što je bio najavio a nije ni na meet došao :cekicem:

Nema mi druge nego za ubuduće kupit neki dobar aparat i uzdat se u se i svoje kljuse.

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa špexom me podsjeća na ono Fatino "neću palit kombajn za jedan klip kukuruza" :)

Dobar :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Došao doma big.gif

Evo slike... S lijeva na desno: Zmajo, Logan, Equus, Miško, Roller i ja... tj. naši auti zubo.gif

post-69-1265756058517_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

kakav je ovo uljez s Dačijom? :p

Pošto si ti izostao s pravim Renaultom morali smo tamo ugurat Daciu da ne bude prazno mjesto :fuck:

Edited by logan
Link to comment
Share on other sites

Da, super su oni autobusi iza :zubo:

Sasvim slučajno je i Neoplan klub imao meet u isto vrijeme kad i mi

Edited by misko1221
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Možda uleti neka kafa u petak. Naručen sam u 10 ujutro kod Antunovića. Zbog *ovana u kojima sam svakodnevno do grla,do 16 sati moram bit doma pa se necu dugo zadrzavat. Ako ce netko moc onda nek se pribilježi pa cemo se lako cut bežično... :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jesi Korčulani i gospari slobodni za kavicu sutra? Ili možda druga subota ili nedjelja?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uvijek za .....

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u Srebrenu večeras a sutra sam trebao produžit još 20-ak kilometara dalje na jednu tekmu,al je otkazana (sad su mi javili). Imam sa sobom dvoje skoro nezainteresiranih u autu,pa mi je problem njih takve vuć za sobom,inače,ostao bih bez beda. Njih dvoje ću ja sredit lako jer ipak ja vozim,a mozda im se i raspoloženje popravi jer ipak cemo spavat u autu pa necemo bit bas svoji nakon koncerta večeras.... Eto ako neku raniju šemu (recimo do podne: negdje 10-11 sati) uspijete organizirat,nek mi se netko javi na mob jer sam tamo bez interneta pa tamo necu moc vidjet sta ste se dogovarali.

Ustajemo negdje oko 8 ujutro pa bi bilo dobro do tad da mi se netko javi s terminom da znam ocu li ostajat u DU. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Jesi Korčulani i gospari slobodni za kavicu sutra? Ili možda druga subota ili nedjelja?

Kamo sreće da na vrijeme gledamo topic :)

Link to comment
Share on other sites

Za mene gurmanska pljeskavica i šopska.

Amo ostali, oćemo li Daliboru u babine za idući vikend?

Link to comment
Share on other sites

Ima vremena da rezerviram, samo se oglasite ;)

Usput, danas sam bio tamo. 5 odraslih je fino jelo i pilo za 160 KM ili cca 640 kunića.

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

Evo baš sam htio inicirat ovaj meet ali Dalibor je to već napravio.

Vrijeme bi bilo da mu izvratimo posjetu jer je on redovan na svim našim većim meetinzima.

Ideja o posjetu etno selu je odlična. Još samo da dogovorimo termin.

Dalibore je li moguće to organizirati u nedjelju 21. 03. ??

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.