Jump to content

Podružnica Dubrovnik - predstavnik Logan


logan

Recommended Posts

Ima nas dovoljno da napravimo meeting a ako se jo� neko zatekne utoliko bolje :hura: . �to ka�ete na ovaj vikend, subota, nedjelja? Dajte prijedoge, kad vam odgovara!?

Link to comment
Share on other sites

Nedjelja je i meni najbolja... Ne radim, nadam se da će biti lijep dan, pa bi se mogli nać...

Mo

Link to comment
Share on other sites

A gdje ćemo roštiljat?

Na Srđu? :)

Ima mjesta za aute, ima mjesta za stol i stolice... ne znam treba li nam nečija posebna dozvola za to? :)

Link to comment
Share on other sites

Na Srđu? :)

Ima mjesta za aute, ima mjesta za stol i stolice... ne znam treba li nam nečija posebna dozvola za to? :)

Pa mogli bi... Vidit ćemo što ostali ka

Link to comment
Share on other sites

Obzirom da zagrebačka ekipa nije spominjala nikakv roštilj to sam otkazao. Čitam da bi kod vas nešto moglo zamirisati ovaj vikend :bigl:

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

Obzirom da zagrebačka ekipa nije spominjala nikakv roštilj to sam otkazao. Čitam da bi kod vas nešto moglo zamirisati ovaj vikend :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Evo baš je Zmajo bio kod mene popodne pa smo improvozirali padnuto vozačko staklo na njegovom Modusu :hebemu:. I on je čini mi se slobodan ovaj vikend. Ja radim nedjelju noćnu smjenu od 19 sati a do tada sam na raspolaganju.

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno sam za.

Smije li se gradelati na Srdju/Bosanci? Zar nije zabranjena svaka upotreba otvorenog plamena?

Link to comment
Share on other sites

hmmmmm... ma kako li si ti mene lijepo vec ukomponirao tu :zubo: moram priznat da mi je podosta primamljivo! ajde, ajde mozete racunat na mene! javim ako sta iskrsne. :hey:

Link to comment
Share on other sites

hmmmmm... ma kako li si ti mene lijepo vec ukomponirao tu :zubo: moram priznat da mi je podosta primamljivo! ajde, ajde mozete racunat na mene! javim ako sta iskrsne. :hey:

Ja sam donekle kriv za to ukomponiranje jer sam rekao juri da te "dovuce", a kako na to ionako ne mo

Link to comment
Share on other sites

Onda, na čemu smo?

Ja sam kontao da se nađemo na Srđu negdje popodne (oko 16-17?). Pa sam mislio da gore opalimo kakav roštiljčić, ali s obzirom na moguće loše vremenske uvjete, ne bi baš bilo lijepo da sutra kupimo meso, pa da ga u nedjelju gledamo kako stoji u foliji dok vanka pada kiša :bigl:

Mo

Link to comment
Share on other sites

2spex prognoza nije dobra a s obzirom da je Djenovska ciklona koja uvijek u nasem kraju donese lose vrijeme. Pustit ce nas da se slikamo ali ostalo....

Dobra je ideja da odemo negdje na klopu.

Za orjentaciju u Veljem Dolu peka je 70 kuna.

Link to comment
Share on other sites

2spex prognoza nije dobra a s obzirom da je Djenovska ciklona koja uvijek u nasem kraju donese lose vrijeme. Pustit ce nas da se slikamo ali ostalo....

Dobra je ideja da odemo negdje na klopu.

Za orjentaciju u Veljem Dolu peka je 70 kuna.

Nije sve u roštilju i klopi ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.