Jump to content

Clio 16V


maxo

Recommended Posts

Ma auto je bezveze! Kako jedan renaultovac moze sebi dopustit da stavi borbet 8X14 :zubo:

Sala mala :) Boja je prekrasna, auto samo po sebi i jos sve profesionalno obavljeno. Svaka cast :hail:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • maxo

    23

  • K9K

    4

  • ZD1400RT

    3

  • fuky

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

super je.. sad tek vidim felge i odlicno izgleda!!!!!!!!!! one zlatne nisu ni bile nesto..

ali i twingo je do jaja!!!!!

Link to comment
Share on other sites

meni se jako svidja na 14-icama,samo ga treba spustit!!!!

:hail:

To sam samo probao fukyeve felge i sad ću ih naručiti, a naravno da mora na pod. Usput, ima netko kakvu ideju gdje do kvalitetnog i jeftinog gevinde seta?

moze par fotki od Twinga ?

Imam nekoliko ali ako ih stavim ovdje, fuky nikad neće otvoriti svoj projekt. Zato malo strpljenja dok ga nagovorim.

Link to comment
Share on other sites

To sam samo probao fukyeve felge i sad ću ih naručiti, a naravno da mora na pod. Usput, ima netko kakvu ideju gdje do kvalitetnog i jeftinog gevinde seta?

Imam nekoliko ali ako ih stavim ovdje, fuky nikad neće otvoriti svoj projekt. Zato malo strpljenja dok ga nagovorim.

gevinde set??

to mozes samo naprijed stavit posto iza imas torzijonku :zubo: a i nije ti potrebno.. dobre bilstein-e ili koni-e sa eibach oprugama i da vidis :bigl:

Link to comment
Share on other sites

gevinde set??

to mozes samo naprijed stavit posto iza imas torzijonku :zubo: a i nije ti potrebno.. dobre bilstein-e ili koni-e sa eibach oprugama i da vidis :bigl:

Ma prodaju se setovi gdje naprijed ide feder i amortizer a nazad naravno samo amortizer pa sam mislio tako nešto. Ali nemam pojma još, vidit ću.

Link to comment
Share on other sites

A mislim sta sad? To sad neki posebni clio jel? :plazi:

Stari, sve sam ti vec rekao na plitivicama... ali nije viska da se kaze jos jednom - massif restecpa!!! :hail:

Ostavi zlatne felge pliz!! :)

Edited by 0-100 7,3 sec
Link to comment
Share on other sites

Usput, ima netko kakvu ideju gdje do kvalitetnog i jeftinog gevinde seta?

Mislim da ti je FK jedan od najpovoljnijih cjenom,u svakom slucaju ako stavis gewinde neces pogrijesit...

Frend je stavio KW na clio i auto se odlicno ponasa,ovjes ima vise hoda,auto je udobniji a opet ne pre mekan

Edited by Igor 16v
Link to comment
Share on other sites

Auto mi se jako svida... boja mu super stoji i izbocenja dodu puno vise do izrazaja.

Svaka cast maxo, vidi se da je ulozeno puno truda, vremena i novaca. Volio bi stvarno vidjeti tog ventilera uzivo... sigurno jos bolje izgleda!

Link to comment
Share on other sites

Auto mi se jako svida... boja mu super stoji i izbocenja dodu puno vise do izrazaja.

Svaka cast maxo, vidi se da je ulozeno puno truda, vremena i novaca. Volio bi stvarno vidjeti tog ventilera uzivo... sigurno jos bolje izgleda!

Nadam se da će biti nešto od onog meetinga što je Riker potaknuo pa se valjda vidimo. I mene zanima tvoj project.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da će biti nešto od onog meetinga što je Riker potaknuo pa se valjda vidimo. I mene zanima tvoj project.

Vjerujem da nece tako dugo kod mene biti, ako ga ne uspijem prodati do iduceg tjedna idem na drugu varijantu pa auto ionako odlazi... da budem iskren, ako sve bude islo po planovima na meetingu bi trebao doci sa novim autom :)

Ako imas u planu nesto poceti oko masine ti mogu poslati Renault Sport manuale sa specificiranim obradama iz grupe N i A... :goni:

Link to comment
Share on other sites

Vjerujem da nece tako dugo kod mene biti, ako ga ne uspijem prodati do iduceg tjedna idem na drugu varijantu pa auto ionako odlazi... da budem iskren, ako sve bude islo po planovima na meetingu bi trebao doci sa novim autom :)

Ako imas u planu nesto poceti oko masine ti mogu poslati Renault Sport manuale sa specificiranim obradama iz grupe N i A... :goni:

Juhhuuuuuuu,već vidim još šarafanja na Cliu..Konja nikad dosta!!

Link to comment
Share on other sites

Ako imas u planu nesto poceti oko masine ti mogu poslati Renault Sport manuale sa specificiranim obradama iz grupe N i A... :goni:

Ooooo da da da. Ne znam kad ću to stići ali manueli bi svakako dobrodošli. Čujemo se pa se dogovorimo. Hvala! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Da nebi bilo da se koji dan preskoči rad na projektu. Jučer sam u prednje farove stavio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.