Jump to content

Megane RS vs. Megane F1


Rain

Recommended Posts

Da zaokruzimo RS su obicne kokice, mos' ih solit, mos' ih sladit, mos' i maslac rastopit. F1 je kokica sa sirom, mozes skinut sir, i posolit ih, ali cemu kupit kokice sa sirom ako sir skidat mislis ;)

Usporedba :yeah:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rain

    9

  • Spex

    9

  • MMM

    6

  • nata

    5

Top Posters In This Topic

Zasto nitko nije spomenuo dvije sitnice vrijedne spomena.

Elektronika je drugacija

F1 ima launch control i ESP podesen MNOGO bolje nego RS izvedbi. Uz OVJES, kocnice i volan koji su doradjeni te bolju poziciju sjedenja tj. Recaro siceve...

To za mene nisu sitnice, vec velike razlike koje cine dobar auto jos boljim. Sve stvari su vezane bas za osjecaj u voznji cemu takav auto i treba sluzit.

Trophy isto nema ne znam kakve razlike naspram RSu, ali je daleko bolji. Opet je tu najbitnija stavka OVJES, pa onda jos neke sitnice... a sve to cini razliku izmedju dobrog i odlicnog auta.

Za one kojima niti jedan od ta dva nije dovoljno dobar i isli bi ih ionako preradjivat, njima je svejedno koji je model :) Kod megana je ta bolja elektronika ipak dobar razlog za kupnju bas F1 modela.

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam, i obični RS ph2 ima launch control. ESP nisam znao da je drugačije podešen, ali vrlo vjerojatno je. Znam da Clio RS Trophy ima puno slobodniji ESP od običnog Clia, iako i njegov dosta pušta :)

Link to comment
Share on other sites

Kupite novi Autopartner :bigl: u njemu je test F1 i pišu sve razlike u odnosu na "obični"

BTW: ono najgore na autu je bezosječajni volan i ISTI je kao kod "običnog" 225 ali čovjek se navikne

Link to comment
Share on other sites

F1 je izbačen najviše radi osvajanja naslova u Formuli 1 i po tome (kao navijaču Renaulta u F1) je on meni poseban. Da mi netko ponudi da biram između RS i RS F1, F1 bi odabrao bez razmišljanja jer ima neko značenje!

Opet, F1 prema Rs-u nije mi ono što je i Williams prema 16v. Da su F1 podigli konja

Link to comment
Share on other sites

Kupite novi Autopartner :bigl: u njemu je test F1 i pišu sve razlike u odnosu na "obični"

kupio autopartner i laganini razočaran, test prekratak...

nadam se da neće isti slučaj biti sa 182 vs 197 ;)

Link to comment
Share on other sites

Megane F1 kod Lozića Osijek na prodaju. Neznam cijenu ali zanm da je bivši auto do Toca_sb

Link to comment
Share on other sites

Megane F1 kod Lozića Osijek na prodaju. Neznam cijenu ali zanm da je bivši auto do Toca_sb

Lik mu je promijenio auspuh i tra

Link to comment
Share on other sites

Ako je to onaj obljepljen reklamama ne svida mi se :plazi:

Jest.Ali mislim da ih vise nema.Uglavnom sutra ga idem malo isprobat pa vam javim :)

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom sutra ga idem malo isprobat pa vam javim :)

Toca im je davnih dana napisao dojmove o tom autu. :)

:laugh: Bolje ih pitaj jel stigao moj set :laugh:

Edited by nata
Link to comment
Share on other sites

Iskreno se nadam da nema vise tih reklama, najljepsi mi je original, kao kad sam ga vidao po gradu dok ga je Toca vozio.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno se nadam da nema vise tih reklama, najljepsi mi je original, kao kad sam ga vidao po gradu dok ga je Toca vozio.

Lik ga je još dodatno izlijepio ali ja baš nisam sigurna da su skinili naljepnice jer neki dan sam vidjela auto i imao je naljepnice.

Link to comment
Share on other sites

Toca im je davnih dana napisao dojmove o tom autu. :)

:laugh: Bolje ih pitaj jel stigao moj set :laugh:

hebo te set :laugh::laugh:

Pitat cu ako se budem sjetio :bigl:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.