Jump to content

Safrane, Lagune i Maxity


Safrane

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Safrane

    85

  • malji

    9

  • Exception

    8

  • Rain

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

cek ode safi za 3 iljade????

Nije baš 3, ali blizu - danas oko 10 donosi lovu i odmah na prijepis i gotovo. Mogu reći da sam relativno zadovoljan s cijenom, pogotovo kada vidim za koliko drugi odlaze i za koliko je tvoj otišao. Da ga nisam zviznuo taj isti tip bi dao 100% bar 25.000.

Mogu ti reći da mi je teško, baš me onako nešto ste

Link to comment
Share on other sites

A vidiš, ja do juče nisam ni znao da prodaješ Safrane-a :nezna: . Nadam se da je završio u dobrim rukama, a pretpostavljam da će novi auto biti neki iz :renault: game. Mislim, bio bi red :lool:

Link to comment
Share on other sites

A vidiš, ja do juče nisam ni znao da prodaješ Safrane-a :nezna: . Nadam se da je završio u dobrim rukama, a pretpostavljam da će novi auto biti neki iz :renault: game. Mislim, bio bi red :lool:

Ma prodavao sam ga prije nego što sam razbio za 30.000 kn - i onda odustao jer sam mislio čekati Lagunu Coupe.

Prodao sam ga, pazi sad, preprodavaču auta :bigl: koji ga je uzeo za sebe.

Sve se dosta brzo dogodilo i lova mi treba odmah pa nisam htio opet stavljati na forum i oglasnike i s nekim se, bez uvrede, natezati.

I još se hauba treba vjerojatno opet malo ispraviti, maska se još krpa, napuniti klima i hladnjak mi je sumljiv jer sam ga polovnog uzeo. Taj tip ima iskustva i zna da su to sitnice, a netko drugi bi se odmah okrenuo kada bi vidio da npr. hauba ne nalije

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.