Jump to content

Imate li custom tablice,


logan

Recommended Posts

Guest Polyanna

Hehehe....mislim da smo viđali jednog crnog Clia sa jaaaako sličnom tablicom, hehe :zubo:

naravno kad sam ih i crnom Cliu birala ja :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rain

    7

  • bad&blue

    6

  • _ivo_

    6

  • Coupe RS

    4

Nemam custom tablice, ali sam dobio prošle godine preko susjeda što radi u stanici za teh. pregled KC-999-CZ, što i nije toliko loše, mislim, barem broj, ali ovo "CZ", bezveze... pa nisam ja neki Čeh! :tup::tup::tup:

Htio sam uzet KC-666-MR, ali majka nije dala da se stavi 666 na auto... praznovjerje...

Nego, ima jedan frend fora tablicu - KC-321-GO

Link to comment
Share on other sites

Kada jednog lijepog sunčanog dana dođe vrijeme za to,podičiti ću se sa SB-1975 TS

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ja imam RI-123-MP (mali prcko) hehehehehehe dobio sam je na lijepe oci na tehnickom... sljedeca ce vjerovatno biti ri-0010-s

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja imam 1609 HT, pa me svi zezaju dali ja to radim u HT-u! :bigl:

Link to comment
Share on other sites

DU 505 DL pa se zajebavam da je to DL kao download u skladu s reklamom za web stranicu koju imam na zadnjem braniku :) Inace sam htio sto kretenskija 3 broja, bas da bude anti-custom pa kad mi je zena rekla da biram koje cu, nisam moga odolit 505 bez crte...

da bas ocu custom bilo bi vjerojatno DU 1401 MZ kao kombinacija datuma rodjenja i inicijala... a nije bas da ocu...

Link to comment
Share on other sites

Imam jedna je ova :laugh:najjacaslikast4.th.jpg

A druga je ova prava naravno. 363 neki simbolicni broj a TI znaci Turbo Inside :hura::laugh:p1010247hn3.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nemam custom al zahvaljujuči familiji na Laguni je 4949E a na Cliu 9990AP

Link to comment
Share on other sites

Ja imam one kombinacija brojki i slova po vlastitom izboru!!! RI 051-DL Pozivni broj od Rijeke i inicijali!!! Koštalo me 450kn! Zašto? Zato jer sam htio nešto posebno za svoj prvi auto!!! :renault: CLIO

Edited by Damien
Link to comment
Share on other sites

Jedan čovik odavde ima ST-111-PE

pogodite kako se zove :lool:

Edited by R5_ST
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nisu baš custom, ali pošto smo jedina zemlja na svetu (Srbija) sa neva

Link to comment
Share on other sites

Kupio polovni auto pa mi se neda zezat s tim al kad dodje novi brijem da će stavit datum i inicijale!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

kakva je procedura ako ja hocu tablice sa odredjenim brojevima i slovima?

tipa

ZG 1982 IS i sl.

:bigl:

Link to comment
Share on other sites

odes u stanicu za tehnicki pregled, velis koje tablice bi ti htio, teta provjeri da li su slobodne, ako su slobodne naruci ti ih, ti platis 450kn

Link to comment
Share on other sites

odes u stanicu za tehnicki pregled, velis koje tablice bi ti htio, teta provjeri da li su slobodne, ako su slobodne naruci ti ih, ti platis 450kn

znaci kada idem obavljati tehnicki, to odmah napravim :)

ili mogu i sutra to otici, bez obzira kaj nemam auto jos?

:hey:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.