Jump to content

Ugasite pištanje sigurnosnog pojasa zauvjek!


Silvester

Recommended Posts

Ako eliminiras zvucnik znaci sa se nisi vezao. Ako se nisi vezao znaci da si na*ebo. Kod nekih auta se ne aktiviraju jastuci ako nisi vezan + sto te pirotehnika lijepi za sjedalo usred udara samo ako si vezan itd... Sa svim tim pokusima gubis dosadno pistanje i vrlo velik i vazan dio sigurnosti sebe i suputnika. As you wish,ali tvoj i tuđi životi vrijede više nego sve ovo... :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Silvester

    6

  • Smuchac

    6

  • frenchkey

    4

  • tino

    3

Trazil rjesenje a ne ovo jer da, vežem se skoro 100%. Sve dulje od 200m se vežem. Al taj zvuk je prokleto iritantan i ne zelim da me auto maltretira pa budem to ugasil bez obzira na dobronamjerne postove.

Hoces reci da ak ugasim zvucnik da ne budu radili zracni? Nema logike.

Edited by tino
Link to comment
Share on other sites

Jesam. Krivo te shvatil. Ali kao sto rekoh, vezem se u skoro 100% slucajeva i ne treba mi maltretiranje usiju da znam da trebam biti vezan. Covjek ne moze preparkirati auto a vec pisti ko blesavo. Zato sam i pital za zvucnik jer pametnom je dovoljan treptaj lampice da bi bilo dovoljno. Nemam pojma zakaj se pravdam al kad i imam suvozaca obavezan je vezati se. Nadam se da shvacas. Vezem se, ne trebam dosadan zvuk.

Link to comment
Share on other sites

Najjednostavnije, odi na neki otpad i kupi onu kopču od pojasa i onda kad ideš tak na kraće relacije, utakni ju u utor za pojas.

Link to comment
Share on other sites

Citam i divim se koliko ste truda voljni uloziti u eliminaciju pistanja umjesto da se jednostavno zavezete sto vam oduzme cca 5 sec.

Sto se tice preparkiranja, meni se nikada ne oglasi zvucni alarm nevezanja jer kod preparkiranja nikada ne postignem brzinu dovoljnu da bi se oglasio alarm tako da ja zaista neznam kako se vi preparkiravate.

Link to comment
Share on other sites

Ako "ubiješ" zvučnik nećeš imati zvučni signal za neke druge stvari npr. vožnja pod ručnom ili ostavljena upaljena svjetla ili gorivo na rezervi ili ...

 

Možeš brikati mikroprekidač u utičnici pojasa ako ti smeta pištanje premda za preparkiranje ne postižeš brzinu da pišti kako Dule kaže..(ili možda brzo preparkiraš  :bigl:  )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

postoji još jedna mogućnost,da samo sa starog pojasa odrežete kopču i samo se ušteka umjesto pojasa :D

Edited by Buky
Link to comment
Share on other sites

Postoji još jedno rješenje ,ako je kraća relacija u slučaju lijepog vremena prošetati  :fucka:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.