Jump to content

0% kamata


zmajo

Recommended Posts

C/P Renault

0 % KAMATA na Renault osobna vozila !

Samo od 16.10. do 31.10.2006 !

Renault nudi iznimno povoljne financijske uvjete od 16. listopada u Hrvatskoj : 0 % kamate na Renault osobna vozila. Ponuda se odnosi na sve modele osobnih vozila osim na Twingo i Clio Storia.

Sada je trenutak za najbolju kupnju u Renaultu. Ako izaberete ponudu 0% kamata, rok otplate je 4 godine, min. učešće je 30%, uz valutnu klauzulu u CHF. Godišnja kamatna stopa je 0% promjenjiva.

Ova atraktivna financijska ponuda sadr

Link to comment
Share on other sites

0 % KAMATA na Renault osobna vozila !

Klasični lopovluk:-( Slično onoj akciji 2,06% kamate za Peug206 koju su ljudi pušili kao ludi, i još mene, bankara uvjeravali da je to istinito i JAKO povoljno :lool:

U toj akciji bi taj Peug2006 (X-Design oprema) sa 86,000kn došao na 126,000kn. Računica: (rata 1,500kn

Link to comment
Share on other sites

Godišnja kamatna stopa je 0% promjenjiva.

a ni ovo nije za bacit,

ja ne vjerujem bankama ni kad darove donose :roll:

za mene uvijek vrijedi teorem: banka će zaradit na tebi, a ne ti na njoj

Link to comment
Share on other sites

najbolje ga kupit u gotovini, dobijes i popust

:lool::lool:

Pa neznam bas :roll:

Link to comment
Share on other sites

ja kupio za cijeli iznos gotovine i dobio sam tepihe, a od popusta ni 0,1%. To smo vec raspravljali, dealeru je apsolutno svejedno dal mu ti iskrcas lovu ili banka preko kreditiranja.

Link to comment
Share on other sites

0% kamata je moguće zašto ne? Pa banka se onda isfinancira od onog popusta kojeg ne dobiješ prilikom kupnje. Pa tako umjesto 16000kn popusta na megana dobiješ 7500kn a od ostatka se isfinancira banka.

Ne ku

Link to comment
Share on other sites

P.S. Ne treba zanemariti ni dio texta u kojem se spominje opaki CHF :evil:

neman pojma sta ste svi toliko narajcani na taj svicarski franak :??: ja san kupija auto u gasperova sa popuston od 10k kuna i obracunom u francima i do sada nisan ni moga pozelit bolje! stabilniji je od eura duplo, ne varira vise od 20 lipa godisnje, kamata mi je 5 % (stvarna) i rata od pocetka kredita mi je pala u 2 godine za 100 kuna! nije puno al je pala! :zubo:

Link to comment
Share on other sites

ja kupio za cijeli iznos gotovine i dobio sam tepihe, a od popusta ni 0,1%.

znači da slabo pregovaraš :bigl:

(trk kod will-a na instrukcije :laugh: )

:wub:

Link to comment
Share on other sites

neman pojma sta ste svi toliko narajcani na taj svicarski franak :??: ja san kupija auto u gasperova sa popuston od 10k kuna i obracunom u francima i do sada nisan ni moga pozelit bolje! stabilniji je od eura duplo, ne varira vise od 20 lipa godisnje, kamata mi je 5 % (stvarna) i rata od pocetka kredita mi je pala u 2 godine za 100 kuna! nije puno al je pala! :zubo:

Ka

Link to comment
Share on other sites

Guest silk cut

Dakle ja sam isto jedan od onih koji je za keš dobio samo tepihe!!! :tup: A inače, moja banka je dala Sv. Petru kredit uz 0% kamate! ;) naknada 15 %, naravno uz klauzulu u ugandskim mbvanosima. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Dakle ja sam isto jedan od onih koji je za keš dobio samo tepihe!!! :tup: A inače, moja banka je dala Sv. Petru kredit uz 0% kamate! ;) naknada 15 %, naravno uz klauzulu u ugandskim mbvanosima. :laugh:

:lool:

Ja sam dobio gumene tapete, kutiju prve pomoći, set

Link to comment
Share on other sites

nema đabe ni u stare babe!!

sve se plaća,

i kad iskeširaš ne računaš inflaciju, moguću zaradu ulaganjem tog keša itd....

u svakom slučaju pljačka al treba odabradi najmanju pljačku

Link to comment
Share on other sites

Doci ce i stvarnih 0% sigurno, samo je pitanje vremena. :zubo:

Kada se trzsite zasiti biti ce svega...

U DE ima svacega ali cinjenica je da je najlakse kupiti novi auto. Ako zanemarimo cijenu, dobivanje kredita i financiranje auta je stvarno jeftino. Momentalno je jako popularno staro za novo sa time da daju i do 6000 EURa iznad vrijednosti danog starog auta (zavisno od modela kojeg kupujes)

No ovdje financiranje ide obicno preko "kucnih" banaka (npr Renault banka)...

:hey:

Jucer isao kupiti filter za svoju lagunu i gledam "novi" VelSatis 2.0dci. Unutrasnjost je sada jos kvalitetnija, gledam cijenu 43 xxx EURa...puno, previse...

Doletava mi prodavac, nakon 5 minuta...dajem svoju lagunu + 29 960EURa!!!! Moze financiranje do 5 godina, kamata 0.99%

Ponekada je tesko odoljeti :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nadao sam se da ce netko napisati konkretno koliki je anuitet bio prije ,a koliki ja sada.

Da rate kredita ne padaju bas i nije istina.

Prijatelj je prije valjda dvije godine kupio clia a rata kredita mu je veca nego meni za modusa.

U konacnici on ce puno vise platiti svoj auto nego ja svoj.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.