Jump to content

Podružnica Čakovec - predstavnik Pufy


Guest brz i

Recommended Posts

e cakovcani... di je najbolje ici radit optiku? da rade kak spada, a da me ne oderu... u unipotu nazalost rade prek qrtza, necu njih... varsic, glad, neko treci? cijene?

Ja sam prije nego sam imal novi Cliguar,uvijek bil zadovoljan Varšićem,pa ga preporučam! :dobroje:

P.S.;Kolko znam,nije skup,nazovi pa provjeri....Tel;343-011... :fucka:

Edited by cvrle
Link to comment
Share on other sites

Ja isto imam dobra iskustva s Varsicem, preporucujem. Covjek je ljudina. :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 2 months later...

https://www.facebook.com/events/413777448961874/

Ako ima zainteresiranih, nije to neki meet ili neznam sto. bitno je da se okupimo i podruzimo.

Tko nema face: ->

2. Posveta automobila Varaždin
-organizirano od strane VW Teama Varaždin i Car Teama Varaždin

25.03.2017 u 16h odrzat ce se 2. Posveta automobila Varazdin.
Okupljanje ce zapoceti u 14 dsti u lokalu Treps na aerodromu u Pribislavcu gdje ce se odrzati i posveta. U ponudi ce biti razna hrana i pice

Molimo sve koji ce biti prisutni da se suzdrze od bilo kakvih divljanja

Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/events/413777448961874/

Ako ima zainteresiranih, nije to neki meet ili neznam sto. bitno je da se okupimo i podruzimo.

Tko nema face: ->

2. Posveta automobila Varaždin
-organizirano od strane VW Teama Varaždin i Car Teama Varaždin

25.03.2017 u 16h odrzat ce se 2. Posveta automobila Varazdin.
Okupljanje ce zapoceti u 14 dsti u lokalu Treps na aerodromu u Pribislavcu gdje ce se odrzati i posveta. U ponudi ce biti razna hrana i pice

Molimo sve koji ce biti prisutni da se suzdrze od bilo kakvih divljanja

Da se nadovežem, očekuje se oko 150 automobila (mjesto može primiti do 600 automobila), postavljeni budu šatori s klopom i cugom i sve je organizirano pa se nadamo da ne budemo svi ko rakova djeca pa svako na svoju stranu, budu objavljene i upute kako doći do tamo. 

event je prijavljen policiji tako da je sve legalno :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.