Jump to content

Sao Paulo: Grande Prêmio do Brasil 2006


ZD1400RT

Recommended Posts

Evo, pred 10 minuta je zavrsio zadnji slobodni trening pred kvalifikacije. Massa je najbrzi, drugi je Schumacher, pa Button, Kubica, Fisichella, Barichello, Alonso, Raikkonen, de la Rosa, Heidfeld...

Alonsu su jucer prije pocetka prvog treninga zamijenili motor. Stigli su svjezi rezultati sa dinamometra i tim je zakljucio da je bolje voziti sa motorom iz rezervnog bolida nego sa najnovijom specifikacijom, s kojom ce nastupiti Fisichella.

Link to comment
Share on other sites

Schumacheru otišao mjenjač ili motor ;)

Massa 1

Alonso starta s 4. a Fisico s 6. mjesta :hura:

Biti će zanimljivo sutra ali vjerujem da su naslovi prvaka "naši" :toranj:

Edited by Safrane
Link to comment
Share on other sites

Zanimljive kvalifikacije!

Na prva dva mjesta Massa i Kimi, buduće kolege! Hm...

Na trećem mjestu bivši Renaultovac - Gnjili. Hm...

Nadam se da neće sabotirati 4. tj. Alonsa!

Baš me zanima što je to bilo sa Shumacherovim bolidom. Ne mogu vjerovat da se Ferraiju to događa jer su po meni jedni od najpouzdanijih konstrkutora u F1. Još jedna prednost za Renault i Alonsa pogotovo ako budu mjenjali motor u Ferrariju Michaela Shumachera!

Link to comment
Share on other sites

Ferrari ce mjenjati motor, Shumi ce startati sa 20og mjesta, Alonso se ce izvrtiti i odustati a Schumacher ce doci do 1og mjesta :bigl::klap:

:tup: zasto ne sve je moguce...

Link to comment
Share on other sites

Najzanimljiviji dio kvalifikacija je meni bio kad je Blažićko rekao da ekipi u Ferrariju nije bilo drago kad su saznali da se u Japanu u press room-u �uo veliki spontani pljesak nakon �to je Schumiju grunio motor! :bigl:

Sve u svemu nadam se da �e se sutra sve dobro zavr�iti za Reno i Alonsa!

Edited by dekiRT
Link to comment
Share on other sites

Pa shoemaker starta sa 10e pozicije ne sa 20e.

Pravila su da ako mijenja motor kreče sa 20. pozicije!

Link to comment
Share on other sites

Pravila su da ako mijenja motor kreče sa 20. pozicije!

Ima li tko informaciju, da li je otišao mjenjač ili motor kod

Link to comment
Share on other sites

Mozda budu sredili pritisak goriva, ali mozda i ne pa ce morati mijenjati motor :bigl:

Cisto sumnjam da ce Shumaker preteci Fisichelu na stazi.

Link to comment
Share on other sites

Ferrari ce mjenjati motor, Shumi ce startati sa 20og mjesta, Alonso se ce izvrtiti i odustati a Schumacher ce doci do 1og mjesta :bigl::klap:

:tup: zasto ne sve je moguce...

tako je...

:hura: schummi , schummi, schummi :hura:

Link to comment
Share on other sites

GOTOVO JE GOTOVO!!! GOTOVO JE GOTOVO!!!

RENAULT RULES!!!!!

Ne veseli se da nebi plakao za pol cuke ;)

Inace mi F1 bas i nije neki napet sport (ajd, ove godine je OK) i kad gledam navijam za Renault ali danas bi volio da pobijedi Schumi. Sve je protiv njega a zadnja mu je utrka pa neka se veseli :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ferrari ce mjenjati motor, Shumi ce startati sa 20og mjesta, Alonso se ce izvrtiti i odustati a Schumacher ce doci do 1og mjesta :bigl::klap:

:tup: zasto ne sve je moguce...

nevjerovatno..... pa u p********** :mad:

nije sve moguce, ali postoji teoretska sansa :lool::lool:

renault renault!

frenchflagah5.gif

cheqflaget0.gif

spainflagcv5.gif

Edited by Nevenem
Link to comment
Share on other sites

Cestitke naravno Alonsu i Renaultu ali stvarno mi je zao Schumija, covjek je vozio prehebeno i stvarno ne znam puno vozaca koji bi napravili ovo sto je on danas napravio. Ne volim ga ali da vozi, brate voziiiii! ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.