Jump to content

Znate li sastavne dijelove motora?


Ballistix

Recommended Posts

Toretski znam dijelove motora, princip rada motora sa unutarnjim sagorijevanjem, i sta cemu sluzi, ali u praksi se time nisam zamarao, za to sluze serviseri :)

Link to comment
Share on other sites

ma nije bitno dali ti znaš sastaviti i rastaviti motor, bitno je da te onaj mehaničar ne prevesla, tipa, gospodine riknuo vam je scincilator :zubo:

Link to comment
Share on other sites

ma nije bitno dali ti znaš sastaviti i rastaviti motor, bitno je da te onaj mehaničar ne prevesla, tipa, gospodine riknuo vam je scincilator :zubo:

Sorry na :OT: al nemoj zaboravit na gefufnu odmah do cinculatora :lool:

Link to comment
Share on other sites

Guest schkembitza

Znam sve sto treba znati, ali vec godinama nisam prljao ruke.

Najveci domet u zadnjih par godina mi je bilo pridrzavanje haube majstoru koji je na jednom autu mjenjao motoric koji pokrece brisace. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

...o laguni znam gdje je ulje a gdje tekućina za stakla...no sa raspadnim T2 sam morala postat mehaničar da bi ga vozila...i danas imam noćne more da me na parkingu umjesto lagune čeka to čudovište... :tup:

Link to comment
Share on other sites

...o laguni znam gdje je ulje a gdje tekućina za stakla...no sa raspadnim T2 sam morala postat mehaničar da bi ga vozila...i danas imam noćne more da me na parkingu umjesto lagune čeka to čudovište... :tup:

haha ako je bio sa boxer motorom onda si si mogla zamisljat da delas na porscheu :zubo:

znam na motoru sta je sta... svako malo dizem haubu na Vectri i svako malo nesto cackam... ali u neke vece stvari se ne bi stel mjesat

Link to comment
Share on other sites

otprilike znam kako sve funkcionira, znam sve kak izgleda ali detaljno po auto motorima još nisam kopao jer nisam imao potrebe, ali bojim se da ću morat.. radio sam generalku na skuteru ako se to ubraja, pukla mi radilica, sve raskopa, slo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Najbolji su mi vozači koji neznaju ni haubu dići....

Ja neznam sve, ali znam više nego što mi je potrebno ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 years later...
  • 11 months later...

lako je nabubati teorijski dio ali kad treba praktično to primjeniti nitko da bi zamazao ruke,to će netko drugi to će serviseri.

najbolji dio je definitivno plaćanje kad vidite račun krene drvlje i kamenje koliko to košta.

još su mi bolji oni koji znaju što im se pokvarilo pa onda nije problem popraviti ako znaš kvar,imaš dijagnozu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.