Jump to content


Hrci

Recommended Posts

Čuo sam da postoje neki koji u slučaju sudara odmah puknu; za razliku od "običnih", te tako spriječe prenašanje sile udara kroz šipku na drugu muldu. Kako se zovu i jel znate što više o dotičnim? Zahvaljujem :hey:

Edited by Hrci
Link to comment
Share on other sites

pitao sam ti na forumu jednom i kaze jedan clan:

"pa strut bar ima tocku lomista i tamo se lomi u slucaju sudara afaik"

ako jos sta saznam ti javim

Link to comment
Share on other sites

pitao sam ti na forumu jednom i kaze jedan clan:

"pa strut bar ima tocku lomista i tamo se lomi u slucaju sudara afaik"

ako jos sta saznam ti javim

ok, hvala :)

baš me to zanima, jer bi mi glupo bilo da npr. odvalim kotač ili sl. i onda odmah tako i suprotnu stranu shebem. Pa eto, ako postoji i mali doprinos da smanjim potencijalnu štetu; zašto ne ;)

Link to comment
Share on other sites

Sa strutom dodju sarafi. To su obicni pleh sarafici. Ja sam prvo zasarafio strut sa njima i drzali su. Znaci da su dosta jaki za normalna naprezanja, a ne izgledaju bas dovoljno jako da svinu i drugu muldu prilikom sudara. Ako ih jace zasarafis, onda bi vec mogli svinut i drugu muldu.

Ja sam svoje posteno zasarafio, a mozda ih na kraju i zavarim (donje dijelove koji naljezu na muldu). Gore su ionako sarafi koji ce sigurno prvi puknut ako dodje do toga, a onda ce bit manje bitno jer se svinula druga mulda ili nije :)

Link to comment
Share on other sites

Ma mislio sam kad već kupujem, pa da uzmem te neke "posebne", iako ne znam u čemu bi trebale bit tako posebne, jedino su mo

Link to comment
Share on other sites

Imas posebne, slabije sarafe za strut. Talijanske sarafe koji dodju s njim :) Dosla su neka cetri sarafica (u pravom smisli rijeci), mislim da su bili i samobuseci. Bio sam siguran da ce puknut u prvom zavoju, ali normalno da sam se prevaril. Drzali su.

Link to comment
Share on other sites

Imas posebne, slabije sarafe za strut. Talijanske sarafe koji dodju s njim :) Dosla su neka cetri sarafica (u pravom smisli rijeci), mislim da su bili i samobuseci. Bio sam siguran da ce puknut u prvom zavoju, ali normalno da sam se prevaril. Drzali su.

Dogovoreno, potra

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.