Jump to content

Project Renault Megane II Coupe Cabriolet


Silvester

Recommended Posts

jedno kratko pitanje, ako standardne imaju 49, a ultre 42, zasto bi trebao distancere, kad je ultra 7mm vec vani vise od redovne..

? sam ja zabrijo ili hehe..

... samo iz razloga što na meganu da bi sve paslao kako treba, onda bi trebalo sprijeda min. ET 33 - 35 , a na stra

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Silvester

    142

  • The Saint

    15

  • krunek

    15

  • Smuchac

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

... samo iz razloga što na meganu da bi sve paslao kako treba, onda bi trebalo sprijeda min. ET 33 - 35 , a na stra

Link to comment
Share on other sites

Da se pohvalim,

naručih Superleggere i opruge! :zubo::zubo:

Odmah da pitam, jel ima netko FK opruge? Koliko stvarno padne auto s njima? Jel je onih -35mm kak navode ili je dosta manje?

Link to comment
Share on other sites

Guest jelac

Da se pohvalim,

naručih Superleggere i opruge! :zubo::zubo:

Odmah da pitam, jel ima netko FK opruge? Koliko stvarno padne auto s njima? Jel je onih -35mm kak navode ili je dosta manje?

ja imam fk i auto mi je pao 3-3.5 cm , nisam mjerio al tak negdje :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam ih imao na cliu i sudeci po slikama ostalih spustenih auta FK spusta deklarirano, ali moram rec da sam izrazito razocaran udobnoscu auta tj njegovom neudobnoscu nakon spustanja s tim oprugama Evo Hrci je svoj spustio sa Eibachom i ima 16 coli pa je kudikamo udobniji u voznji od mog bivseg clia, moj je imao i FK amortizere ali opet je razlika prevelika tj moj je bio 2/3 puta neudobniji :tup:

Link to comment
Share on other sites

ja imam fk i auto mi je pao 3-3.5 cm , nisam mjerio al tak negdje :)

Super, super!

Jel si mo

Link to comment
Share on other sites

Guest jelac

2 bad & blue: meni clio uopće nije neudoban čak bi radje da je još malo tvrđi

2 silvester: nemam nikakvih problema sa ulaskom u garaže, ni parkanjem na rinzole( jasno na one od 3 metra se ne penjem)

Edited by jelac
Link to comment
Share on other sites

U kom smislu? Tvrđi je bio ili šta?

Puno tvrdi npr meni je clio osjecao sve neravnine na cesti i osjecao bi se kao da malo poskakuje ( ne znam kako bih opisao taj osjecaj ) sto sa Hrcijevim nije bio slucaj, dok kolega na bravu ima apex -35 i takoder se osjeti to poskakivanje ali je puno udobniji samo sto to pripisujem vecoj klasi auta ;)

Link to comment
Share on other sites

Moj je super udoban s eibachom i njega ti savjetujem...to je njegova osobina-udobnost ostaje ;)

Link to comment
Share on other sites

2 jelac: Preko frenda uzimam koji ima vulkanizersku radnju, budu me došle 6350kn, 1296kn+PDV po komadu. I opruge 1111kn.

Za gume još nisam odlučio koje će ići gore.

2 Zrmi: Već su naručeni FK automotive, kako je bad & blue rekao.

Edited by Silvester
Link to comment
Share on other sites

Da se pohvalim, stigle felge:

DSC01161.jpg

DSC01160.jpg

DSC01159.jpg

DSC01158.jpg

Još su kod majstora.

Sutra dolaze gume, a u ponedeljak najvjerojatnije i opruge. Za 10 dana sam spreman za ljeto! :hura:

E da, ako netko

Link to comment
Share on other sites

hehe, prasice!! al ce fino leci na cc-a... slike odma cima ih puknes gore! svaka cast na izboru :klap:

Edited by pere
Link to comment
Share on other sites

Guest jelac

2 jelac: Preko frenda uzimam koji ima vulkanizersku radnju, budu me došle 6350kn, 1296kn+PDV po komadu.

dobra cijena :)

Link to comment
Share on other sites

Mali update.

Stavih jučer felge. Meni je sad prekrasan, ali još uvjek to nije to. Po meni, bude oke tek kad se stave još i opruge. Na kraju se ispostavilo, ili barem tako frend ka

Link to comment
Share on other sites

Dobar skroz,kad dodju federi bude to to,da se mene pita nikakve distance tu nebi isle,daj ga jos malo poslikaj pa kad stavis federe slikaj iste slike da vidimo razliku

Link to comment
Share on other sites

Guest dubrovnik

Koje si Eibach opruge narucio? Jedino ti Sportline spusti kako treba. Moj prijatelj je stavio na novu ibizu neke pro kit ili slicno i jedva se vidi da je spusten. Cak je rekao da mu je bio prije tvrdi.

Link to comment
Share on other sites

Koje si Eibach opruge narucio? Jedino ti Sportline spusti kako treba. Moj prijatelj je stavio na novu ibizu neke pro kit ili slicno i jedva se vidi da je spusten. Cak je rekao da mu je bio prije tvrdi.

Iskreno, nemam pojam koje su. Frend je to naručio kod kojeg sam uzeo i ovo ostalo. Budem pitao sutra pa javim.

Link to comment
Share on other sites

Valjci :zubo: Super - puno bolje (još bolje će biti kada spustiš)

Još da branike obojaš :fucka:

Link to comment
Share on other sites

uf.... cc ti vapi za spustanjem... izgleda, hm malo cudno, dobro ti veli tata, kornjaca hehehe... al dok sjedne bit ce mila majka!!

Link to comment
Share on other sites

Još da branike obojaš :fucka:

Bude i to, bude i to.

2 pere: Loša slika. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Felge su :hail::hail::hail::hail:

Eibach nema SPORTLINE opruge za Megana, nego samo PRO kit, tak da sigurno je PRO naručio, po meni bolje da si išao na H&R jer oni imaju baš za CC opruge

H&R opruge šifra 29528-2

I još kad sjedne branik od SPORTA, ma mrakača auto :klap:

Link to comment
Share on other sites

Felge su :hail::hail::hail::hail:

Eibach nema SPORTLINE opruge za Megana, nego samo PRO kit, tak da sigurno je PRO naručio, po meni bolje da si išao na H&R jer oni imaju baš za CC opruge

H&R opruge šifra 29528-2

I još kad sjedne branik od SPORTA, ma mrakača auto :klap:

E sad je gotovo. Već je naručeno. Koliko po prilici pada s PRO kitom?

E da, branik... tu se nadam tvojoj pomoći još uvjek... :fucka:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.