Jump to content

R5 GTT


Canpi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jesi saznao sta o njoj?

Link to comment
Share on other sites

Nisam, 2 sara sam se zavlacio na poslu i pogledavao prema njoj i odem nesto na 5 min napravit i ode mi frajer ? moram sutra na kamerama pogledat iz kojeg smjera je dosao do auta.

Toliko mi je uljepsao prvi radni dan nakog Go da se nisam ni ljutio sto mi je parkirao na mjesto.

Edited by margax
Link to comment
Share on other sites

za koliko ju prodaje? <3 <3 <3 <3

Link to comment
Share on other sites

za koliko ju prodaje? <3 <3 <3 <3

Pa prodaje ti kolega f7p najbolji koju mozes kupiti, ne znam kaj se ceka

Link to comment
Share on other sites

sta nije napisao da je otisla?

Link to comment
Share on other sites

sta nije napisao da je otisla?

daj Ruske pa kome ti lire bacaš?

napisao da je otišla? Toliko si zagrijan z kupovinu gt turba da nisi covjeka niti nazvao, niti mu poslao pm, niti ista

Ja da kupujem gt turba, nazvao bih, uzeo novce i kupio

amen

Link to comment
Share on other sites

plavi mi 50x ljepsi jbg

Link to comment
Share on other sites

plavi mi 50x ljepsi jbg

ahahahahahahaha zato nisi nazvao covjeka? Pa nisi ni znao za plavog kad si bacao šane kolegi da bi kupio njegov gtt

evo ja sa 3 slike vidim da je plavi limarijski 5x losiji od koleginog. 

ko kupuje gt turbo kupuje ga kakve god boje da je

i zanimljivo da te boja hebe, a motori u ta dva auta ne

:laugh:

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Nisam bas zagledao previse jer sam bio toliko sretan sto ju vidim na cesti nakon 100godina da me to nije zanimalo ali nemoguce je da je i 30% dobra, u bilo kojem pogledu, kao od kolege.

Link to comment
Share on other sites

Ta karoserija je bila moja nekad, ja sam je kupio od Jasmina i prodao Hansu i bila je kao iz salona sto se tice R5, a kolega f7p je slagao i crnu od Đoke, sad Hansa i znam kako kolega radi aute.

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

iskreno oko motora bi bio neodlucan...imati klasika 1,4 karb ili novijeg 1,7...

najradije bi otkupio svoju crnu na kojoj znam sta je radeno i sta treba jos napraviti, samo kad bi znao di je trenutno...nisam godinama cuo nikakve vijesti...

Link to comment
Share on other sites

krk negdje, zadnje pred par godina sta sam cuo je da stoji u istom stanju kako sam ju prodao na nekom gradevinskom terenu (a proslo je par godina tad od prodaje)

Link to comment
Share on other sites

krk negdje, zadnje pred par godina sta sam cuo je da stoji u istom stanju kako sam ju prodao na nekom gradevinskom terenu (a proslo je par godina tad od prodaje)

Krk, ha? Tamo sam svaki vikend a i tjednom po cijelom otoku. Ako znas koje mjesto otprilike, lako ti ostavim poruku vlasniku.

Link to comment
Share on other sites

Tek sad vidim temu.

Dobivao sam svakakve ponude za auto, nudile se svakakve cifre.

Da skratim pricu, auto je rastavljen do zadnjeg sarafa i sve je promijenjeno.

Trenutna zadnja cijena je 7000, znaci ne ide za 6999. I vidim da se brine oko motora.

Za 1.4 je ovaj motor svemirski brod. Onaj tko je imao gtt zna o cemu pricam

Link to comment
Share on other sites

Šta sad da radimo? Da ti sporta dam za njega i nek ide sve... :lool:

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Samo solarno placanje. Prijatelju, krenuli radovi na kuci, pa treba cash. 

 

Link to comment
Share on other sites

Šta sad da radimo? Da ti sporta dam za njega i nek ide sve... :lool:

Rijesio bi se clia?

Link to comment
Share on other sites

Rijesio bi se clia?

Pa i ne bih baš. Jedino možda ga gurnuti u kakvu kombinaciju, ali samo za stariji auto:lool:a znaš da je kod mene sve uvijek na prodaju osim pesa i žene :lool:

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.