Jump to content

Novi


Guest alan1987

Recommended Posts

Guest alan1987

Čast mi je što sam postao članom renault kluba.

moje ime je Alan,iz Zagreba sam. Nedavno sam kupio Renault 5 gt turbo. Odjavljen je,planiram

ga sređivat za street race i ja se nadam da će bit gotov do 4. mjeseca da ga mogu registrirat.

Za renault klub sam znao od prije ali mi nije imalo smisla učlanjivat se dok si ne kuoim renault.

Usput...party na jarunu je bio vrhunski... SAMO NASTAVITE TAKO!!!

POZDRAV

Link to comment
Share on other sites

Čast mi je što sam postao članom renault kluba. :klap::hura:

moje ime je Alan,iz Zagreba sam. Nedavno sam kupio Renault 5 gt turbo. Odjavljen je,planiram

ga sređivat za street race i ja se nadam da će bit gotov do 4. mjeseca da ga mogu registrirat.

Za renault klub sam znao od prije ali mi nije imalo smisla učlanjivat se dok si ne kuoim renault.

Usput...party na jarunu je bio vrhunski... SAMO NASTAVITE TAKO!!!

POZDRAV

Definitivno jedno od boljih predstavljanja

Kupio ti zvjer :klap:

:servus:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, dobrodošao!

....inače, zasad si tek član foruma, član kluba nek bude tvoj sljedeći korak. :hey::hey:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.