Jump to content

Megane II by MAKI-KW


MAKI-KW

Recommended Posts

... sve je ovako počelo ... ( skidanjem prednjih kotača ...)

meganeovjes2ry4.jpg

... problem je što sam danas jako prehlađen, a moram raditi odnosno u gu

Edited by ZD1400RT
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MAKI-KW

    19

  • Zorro

    8

  • Coupe RS

    5

  • bad&blue

    5

Inače ajde malo više slika, opisa, plizzzzzzzzzz i ja hoću vidjeti kako sve napreduje, moj je isto na slaganju pa sličke idući tjedan

Edited by ZD1400RT
Link to comment
Share on other sites

Kako nista ne kuzite,decko je stavio jednu sliku i sad nas drzi na ledu,svi su se nabrijali i neznaju sta je dalje radio,sad moramo cekati jedno dan dva da jos ljudi vidi ovu jednu slikicu i onda kad se svi zainteresiraju ide ostatak

Bravo majstore :hail:

P.S.Daj slike

Kaj su to gore 18"

cidim da je auto spusten,to su gore i distance

ajmo slikeeee :fucka:

Edited by BRKO
Link to comment
Share on other sites

to MAKI-KW:

Malo sam ti uredio topic. Znam da si novi, ali po tvojim potezima vidim da nisi pročitao pravila. Ako ne znaš pitaj, rado poma

Link to comment
Share on other sites

evo to je vec pocetak pravog topica ;)

koliko te dosao KW komplet i koliko si zadovoljan sad s drzanjem i udobnoscu??

cekamo nastavak....

Link to comment
Share on other sites

Lijepo, lijepo, samo fali mu snage. :bigl:

Kraj ovakvih felgi ne treba mu snage.

Čovječe, strava. Čista bolešćina- :hail::hail::hail:

Ako nije tajna, pikni cijene felgi i guma. :klap:

Link to comment
Share on other sites

Super je auto....bar ovaj početak sređivanja, baš onako kako treba. Prava felga u dobroj dimenziji, vrhunski ovjes....pa onda sve ostalo! Tako se to radi....

:hail:

....a kad sam vam govorio da je na Megane II minimum 18", hehehehe! :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Super izgleda, jesi ga pokusao mozda jos malo spustiti, cisto da se spoji crta guma sa bltobranima?

Sve u svemu odlicno, ko bi rekao da su to 18"-ice?

Link to comment
Share on other sites

pokušao sam ga spustiti do kraja ali problem je u zadnjem mostu, jer na gornjem dijelu prolaze cijevi kočnica, te se bojim da ih ne bi prignječio... inače samo sa 20

Link to comment
Share on other sites

20" je previše, čak i meni....19" bih ja stavio....18" je doobro....17" je premalo na Megane II ma koliko to glupo zvučalo.

Link to comment
Share on other sites

Lijep auto i lijepo dotjeran. Boja mi se sviđa. Felge su ipak prevelike za moj ukus. Čisto subjektivni dojam ali :respect: na trudu.

Link to comment
Share on other sites

20" je previše, čak i meni....19" bih ja stavio....18" je doobro....17" je premalo na Megane II ma koliko to glupo zvučalo.

17 je optimum, 18 najbolje stoji, 19 i 20 predimenzionirano.Za 16 bi se slozio da je premalo, ali ima i 16 svojih prednosti, a najveca je cijena guma. :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.