Jump to content

Pitanje u vezi clia sport za ekipu iz splita


vora

Recommended Posts

ovak imao bi pitanje u vezi clia sport za ekipu iz splita,

dali ko zna nesto vise o tom autu?

dakle prodaje se sport ima 71000 km, auto se nalazi u varošu i navodno je dobar :zubo:

molio bi bilo kakve korisne informacije :)

post-174-1166399396_thumb.jpg

post-174-1166399412_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

eto nazalost neznam previse o tom autu ali ono sto sam cuo je to da je uredan, odrzavan i pazen. e sad koliko je od toga istina nisam 100% siguran, otkad ga vidam po gradu uvijek je vozen polagano, nikad nisam cuo da se vlasnik s njm utrkivao, pojavljivao na takvim skupovima i sl. pa pretpostavljam da taj i nije neki "rejser". isto tako nikad nisam vidio a ni cuo da je auto bio imalo razbijen! jos cu se raspitat pa ako sta novo saznam, javit cu ti

Link to comment
Share on other sites

Nisam ga baš viđao po Splitu....a to je dobro, jer obično aute vidim na raznoraznim "rejserskim" meetinzima, na nekoj ganjačini itd.

Stavit ću upit na TuneDalmatiu, mo

Link to comment
Share on other sites

mislim da se ovaj pred par mjeseci prodavao... baš na tune dalmatia je neko napiso za to auto pa mi je jedan frend našao broj... ukoliko se radi o tom autu, tad je bilo frka za prodaju... tra

Link to comment
Share on other sites

odlican auto..znan vlasnika iz kvarta i auto stvarno nije gazeno,itd...

Onda ne valja....hehe!

....moj je ga

Link to comment
Share on other sites

Auto je super. Dugo vremena je autic vozila sestra od vlasnika.

Link to comment
Share on other sites

krampina sigurno nije, zaboravio sam ti to rec da ga je zenska jako dugo vozila i to stvarno lagano - zenski!

Eto, jesam vam rekao da ne valja auto.... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

nadam se uskoro, iako su me svi u kvartu odmah popljuvali što prodajem 16ventilca,

ali sam se strašno nalo

Link to comment
Share on other sites

nadam se uskoro, iako su me svi u kvartu odmah popljuvali što prodajem 16ventilca,

ali sam se strašno nalo

Link to comment
Share on other sites

je ne kak 5-ica nejde nikamo pa makar gol po cesti morao hodati ;)

Znaci ak vidim gologa tipa po cesti onda si to ti :laugh:

Bravo Balev. Jos uzmemo pola onog iz gara

Link to comment
Share on other sites

nemoj slučajno jer ga ja uzimam 100%

:lool:

Bravo Balev. Jos uzmemo pola onog iz gara

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.