Jump to content

Folije, kazaljke, brzinomjer?


bad&blue

Recommended Posts

sam postupak stavljanja novih folija ne smatram prezahtjevnim ali zanima me da li kod vadenja kazaljki treba nakon svega kalibrirat brzinomjer ako se radi kako neki kazu o impulsnom stimanju znaci samo sve kazaljke na nulti polozaj i nazad na mjesto! I jos jedno pitanje vezano za same kazaljke - da li je netko pokusavao staviti neke druge i na sto bi se tu trebalo pripaziti??

Link to comment
Share on other sites

sam postupak stavljanja novih folija ne smatram prezahtjevnim ali zanima me da li kod vadenja kazaljki treba nakon svega kalibrirat brzinomjer ako se radi kako neki kazu o impulsnom stimanju znaci samo sve kazaljke na nulti polozaj i nazad na mjesto! I jos jedno pitanje vezano za same kazaljke - da li je netko pokusavao staviti neke druge i na sto bi se tu trebalo pripaziti??

Na kojem autu?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

ja sam sebi radio na cliu 1 i dogodilo se sljedece,brzinomjer i obrtaje sam pogodio ali bengu i temperaturu nisam,i sad neznam kak namjestit jer nist ne uspijeva,

Link to comment
Share on other sites

Guest ParisRone

Daj ne budite smiješni, samo nešto filozofirate, stavi kazaljke na početno mjesto, većina orginalnih podloga ima i oznaku i sve će točno pokazivati!

Zvučite kao dva Bosanca koja sam jučer čuo na autosajmu: "ej znaš... taj auto a ima ti nekakav poseban motor, ne znam koliko kubika, ali znam sigurno da ima 250 konja, to ti je neki GTI...

Link to comment
Share on other sites

Guest ParisRone

2 ed-gst: Kazaljkice kod tebe trebaju ići tako, recimo kod goriva pričekaš da ti se upali rezerva i onda postaviš kazaljku na nulu, a temperaturu namjestiš tako, da kad daš kontakt kazaljka se digne, e onda ju pod kontaktom skineš i staviš na nulti polo

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja sam vadio sve iz GTT-a...zamjenio sam podloge jer su moje bile izbljeđene...stavio sam novije narančaste...

kazaljke sam vratio iste...samo sam stavio na svoj "pin" i pustio da padnu dolje...spustile su se na nulu i monta

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest TomicaZAG

Ovo je moj rad na Laguni 1.8 RT 1994 godinapost-7288-1215340350_thumb.jpgpost-7288-1215340392_thumb.jpg Zamjenio sam uz dosta muke i razmišljanja sam

Link to comment
Share on other sites

Ovo je moj rad na Laguni 1.8 RT 1994 godinapost-7288-1215340350_thumb.jpgpost-7288-1215340392_thumb.jpg Zamjenio sam uz dosta muke i razmišljanja sam
Link to comment
Share on other sites

Guest TomicaZAG
ej bok...

ja se dugo mucim u zamjeni tih zaruljiva i promjeni boja, jel mi mozes kak pomoc, isto imam lagnu i istu takvu instrument tablu, ajd please javi se ak imas vremena, fakat se dugo mucim s time pa ako imas sekundu vremena za mene...

btw. super izgleda....

Imam, nema problema! Imaš moj broj u privat poruci pa se javi da se dogovorimo. :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ovo je moj rad na Laguni 1.8 RT 1994 godinapost-7288-1215340350_thumb.jpgpost-7288-1215340392_thumb.jpg Zamjenio sam uz dosta muke i razmišljanja sam
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.