Jump to content

Najforumas


flip

Foruma  

  1. 1. Grupa 1

    • rain
      2
    • brko
      0
    • zrmi
      1
    • puzzleman
      4
    • Ip
      3
    • Balev
      2
    • _IVO_
      1
    • Du-roller
      3
    • Hrci
      0
    • jure
      0
    • drago_st
      0
    • marko_st
      0
    • mopaba
      0
    • junix
      0
    • hrwac115
      0
    • spin
      0
    • Spex
      2
    • x3m
      1
  2. 2. Grupa 2

    • red dragon
      0
    • aki
      0
    • tal
      3
    • polly
      1
    • ZGR5GTD
      2
    • R5GTT
      3
    • ZGTony
      0
    • dalibor
      4
    • Coupe_RS
      4
    • 0-100 7.3sec
      0
    • bobo_st
      0
    • zd1400rt
      0
    • motorbreath
      0
    • 16TL
      1
    • nata
      1
    • markoOS
      0
    • Atlantis
      0


Recommended Posts

Nema kokošara ili sam ja ćorav?

Edit; Hvala na trudu Flip. Glasanje radi, ja glasao.

Edited by Aki
Link to comment
Share on other sites

Ni ja ne mogu glasati.

Mozda zato sto zelim glasati samo za kandidata u prvoj grupi :??:

Link to comment
Share on other sites

da nema ga, prepisao sam popis iz one teme...nitko ga nije dodao na listu :??:

a što se tiče nemogućnosti glasanja, neznam jel točno al na jednoj starijoj temi je netko rekao da se ne smije ići pogledat trenutačno stanje glasova prije nego što i sam glasaš. nisam ziher.

Link to comment
Share on other sites

a što se tiče nemogućnosti glasanja, neznam jel točno al na jednoj starijoj temi je netko rekao da se ne smije ići pogledat trenutačno stanje glasova prije nego što i sam glasaš. nisam ziher.

To je tocno ali zato sto ti zapravo ne mozes pogledati rezaultate nego na taj nacin dajes "null vote" sto i pise na toj opciji tj. broji te se kao da si glasao ;)

Link to comment
Share on other sites

Null vote, točno. pretpostavljao sam da je tako nešto.

Da dodam, kratko sam vrijeme na forumu ali sam pročitao dosta starih tema, pa sam an temelju toga dao glas puzzlemanu i coupe_rs-u.

za prvoga jer sam primjetio da zna dosta i voli pomoći, a za coupea jer mi je otkad sam došao na forum pomogao na par topica koje sam otvorio. eto :)

Link to comment
Share on other sites

Problem sa anketom je sto MORAS glasati za kandidate iz obadvije skupine a po mom misljenju u prvoj kategoriji ima puno vise zanimljivih kandidata ;)

Jos uvijek stojim iza toga da je anketa lose slozena i da su kandidati nabacani bezveze tj. po nekoj prijateljskoj osnovi

Link to comment
Share on other sites

Ma to je sve zabava, malo ćemo se nasmijati i idemo dalje. :hey:

Ja se samo bojim da netko to i nece shvatiti kao zahebanciju pa bi mogli nastati problemi. Iskreno, ja vidim samo jednog clana koji zasuzuje tu titulu uz mozda 5 kandidata max ;)

Link to comment
Share on other sites

Jos uvijek stojim iza toga da je anketa lose slozena i da su kandidati nabacani bezveze tj. po nekoj prijateljskoj osnovi

Sla

Link to comment
Share on other sites

a eto, ja sam imo najbolju volju. ako smatrate da je bolje zatvorit, zatvorite, after all vi ste moderatori :tup:

Link to comment
Share on other sites

a eto, ja sam imo najbolju volju. ako smatrate da je bolje zatvorit, zatvorite, after all vi ste moderatori :tup:

Za volju i trud će ti odmah skočiti reputacija ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne stanu svi u jednu anketu. a pošto se niko ni sa kim nije mogao dogovorit o nominacijama pretpostavio sam da je bolje ovako nego da forumaša za 2006. biramo na proljeće :laugh:

Link to comment
Share on other sites

A da se napravi jedna grupa? Ono sistem en ten tini sava raka........ :laugh:

Mislim da bi to bilo puno bolje bez obzira sto nekim clanovima nije mjesto u anketi ali pretpostavljam da ljudi ni nece glasovati za njih pa nije problem.

Spex treba zakljucat ovu anketu a neka onda Filip napravi istu ovakvu ali bez ove podjele na grupe i gotovo.

Link to comment
Share on other sites

A da se napravi jedna grupa? Ono sistem en ten tini sava raka........ :laugh:

Problem je koga staviti u jednu skupinu jer je broj ograničen. Jedino ako je po ovom tvom predlo

Link to comment
Share on other sites

edit: bojim se samo da u tim nominacijama opet ne bude ovoliko nominiranih :??:

Na osnovu broja nominacija se zbroji ljestvica i prvi 10 ili 20 koji imaju najviše nominacija idu na anketu. Time se "re

Link to comment
Share on other sites

Nema kokošara ili sam ja ćorav?

Edit; Hvala na trudu Flip. Glasanje radi, ja glasao.

:) nije bitno prijatelju što me nema na popisu. Neke su stvari ipak puno bitnije, o one putuje PM-om. :hey:

Enivej, hvala što si mislio i da je meni mjesto u ovoj probranog grupi kolega. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Molim moderatore da :lock: ovaj topic.

:hey:

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.