Jump to content

Clio Sport Ph1, 7000


skini

Recommended Posts

Da li bi se dalo naci Clio Sport, 2000. ili 2001. godiste, za nekih 7000

Edited by 16v
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ti je bolje potraziti nekog sa >90.000km jer mu je napravljen veliki servis koji kosta jako puno koliko sam skuzio iz onoga sto je Rain napisao u topicu o troskovima. Mozda je netko radio servis i ranije ali u svakom slucaju pripazi na to prilikom kupovine ;)

Link to comment
Share on other sites

...ili se teško prodaje jer nešto ne valja.. ma svaki auto treba ići vidjet, jer teško je samo preko oglasa zaključit..

Obavezno pogledati....svaki auto je priča za sebe, pogotovo ova klasa auta koja je kupljena samo s jednom namjerom - biti brz i to svakodnevno. Sreća je u tome šta ih kupuju uglavnom ljudi koji imaju neku lovu jer je auto u startu bio oko 19000

Link to comment
Share on other sites

Obavezno pogledati....svaki auto je priča za sebe, pogotovo ova klasa auta koja je kupljena samo s jednom namjerom - biti brz i to svakodnevno. Sreća je u tome šta ih kupuju uglavnom ljudi koji imaju neku lovu jer je auto u startu bio oko 19000

Link to comment
Share on other sites

kako god okrene brijem da mora imat barem dodatnu tisuću sa strane za popravke koji izađu na vidjelo..

ali svakako bi odnio auto u neki servis da izmjere kompresiju i naprave cijeli ostali pregled..

Uvijek ali baš uvijek treba imati nekih 10% love koju mislimo dati za rabljeni auto za moguće popravke i kvarove....znaju se desiti gluposti odmah nakon kupnje i registracije/kasko police....i onda se love nema, auto stoji doma, rega ideeee, kasko ideeee.... :frown:

Kompresija je zadnja stvar koju bih mjerio na autu sa 100000 kilometara i starom 5-6 godina....ja ju nisam ni mjerio kad sam uzimao Clia, puno je vjerojatniji neki drugi kvar tipa nešto u ovjesu, neki senzori, letva volana, kvar diferencijala, getriba, udaren auto....kompresija se mjeri kad se uzima auto star 10-15 godina sa upitnom kilometra

Link to comment
Share on other sites

Cuo sam se sa tipom (preko sms-a), p akaze da ce mi poslat slike na mail. Stavim ih ovdje kad ih dobijem.

Pa mozda netko prepozna auto. U Rijeci nema Sportova na prodaju bas, pa niti nemam sta pogledati:)

Ako znate za jos koji primjerak za oko 7k

Link to comment
Share on other sites

da tog sporta sam viđao u smičiklasovoj, ali neznam vlasnika niti išta konkretno o tom sportu...

btw. čini mi se da je to hauba od pok. koste(neznam mo

Link to comment
Share on other sites

da tog sporta sam viđao u smičiklasovoj, ali neznam vlasnika niti išta konkretno o tom sportu...

btw. čini mi se da je to hauba od pok. koste(neznam mo

Link to comment
Share on other sites

Ja znam sve o tom autu,a hauba je potekla od mene.

Pa mogao si onda i napisati nesto :mad::zubo:

Sad ces dobiti hrpu PMova i on onih koje stvarno zanima auto i od onih koji bi ga kupili kad bi imali novce ali svejedno moraju provjerit kakav je ;)

Link to comment
Share on other sites

Zadnji put (u 9.mj.2006.)kad sam bio u kontaktu sa autom znam da je bilo potrebno promjeniti remenicu usisne bregaste,getriba je bila rastavljana 2 puta od strane nekog nestručnjaka (i nikad nije propisno popravljena),zadnji most je iskrivljen od ranijih karambola (auto je imao 2 totalke)-na oko se vidi nepravilan nagib jednog zadnjeg kotača.....toliko od mene.Ko ne vjeruje neka sam ide pogledati.

Link to comment
Share on other sites

Zadnji put (u 9.mj.2006.)kad sam bio u kontaktu sa autom znam da je bilo potrebno promjeniti remenicu usisne bregaste,getriba je bila rastavljana 2 puta od strane nekog nestručnjaka (i nikad nije propisno popravljena),zadnji most je iskrivljen od ranijih karambola (auto je imao 2 totalke)-na oko se vidi nepravilan nagib jednog zadnjeg kotača.....toliko od mene.Ko ne vjeruje neka sam ide pogledati.

pa to i nije tako strasno :laugh:

koliko bi to novaca ispalo kad bi se islo dovoditi u red? Al ono da poslije tog zahvata auto bude tip top ako je uopce moguce :zubo:

Link to comment
Share on other sites

pa to i nije tako strasno :laugh:

koliko bi to novaca ispalo kad bi se islo dovoditi u red? Al ono da poslije tog zahvata auto bude tip top ako je uopce moguce :zubo:

Nakon 2 totalke ces tesko dovest karoseriju u red.Nova ne zelis znat koliko kosta kao niti zadnji most plus jos xy stvari.Jeftinije je kupit npr.Hansovog koji je u skuplji 2000e i znas da si miran.

Link to comment
Share on other sites

Nakon 2 totalke ces tesko dovest karoseriju u red.Nova ne zelis znat koliko kosta kao niti zadnji most plus jos xy stvari.Jeftinije je kupit npr.Hansovog koji je u skuplji 2000e i znas da si miran.

Prodan ;)

Link to comment
Share on other sites

sva cast hans na ovom kaj si napisao :hail::hail:

slazem se zagr5gtt nema sanse da se karoserija vrati u normalu nakon 2 totalke ;)

Link to comment
Share on other sites

Nek nam ovo šta je hans napisao bude vodilja za unaprijed, kad netko od nas (članova, forumaša....) kupuje auto a netko zna nešto o njemu ili je načuo nešto....uštedit ćete kolegi novce i

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.