Jump to content

Izrada straznje police


Zrmi RS

Recommended Posts

Nakon stavljanja novog radia i prednjih sistema koje tjera pojacalo odlucio sam konacno poceti i s izradom police.Na nju ce ici ovaj zvucnik http://www.dls.se/english/index.htm

Ovo je samo pocetak.Zamislio sam da ova povisenja budu u boji auta a srednji dio ce biti tapeciran.Polica ce se dizat gore s otvaranjem gepeka,dakle sve isto kao i u serijali.Rubovi se moraju fino obrusit i tako ti detalji a ova dva povisenja moram dati lakireru da fino iskituje i sredi.

Oko njih ce svijetlit crvena traka koja ce u sredini obasjavat logo od renaulta koji cu isto dati izradit od plastike na laserskoj gravirci.Ovo je samo pocetak pa kako budemo napredovali stavljat cu slike ;)

post-1099-1169135686_thumb.jpg post-1099-1169135727_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Samo naprijed....slikice obavezno....i nemoj pretjerati s svjetlima, trakicama i bojama. Manje je više, hehe! ;)

Link to comment
Share on other sites

Lijepo. Samo naprijed.

Coupe ti je dobar savijet dao, Manje je Više.

BTW - koliko je teška ta ploča, poprililčno debelo izgleda.

Link to comment
Share on other sites

Lijepo. Samo naprijed.

Coupe ti je dobar savijet dao, Manje je Više.

BTW - koliko je teška ta ploča, poprililčno debelo izgleda.

18 mm mediapana. Nije bas ni lagana kad uzmes u obzira da je na jedno dijelu debela cak 36 mm + zvucnici. Ima tu materijala.

Eeeee Zrmi Zrmi, tu se razbacujes sa policom, jos kad dodje kutija u gepek, auto ce ti ic slabije neg sa 16" felgom ;)

Link to comment
Share on other sites

Eeeee Zrmi Zrmi, tu se razbacujes sa policom, jos kad dodje kutija u gepek, auto ce ti ic slabije neg sa 16" felgom ;)

LOL!!!

Zrmi pazi na snagu amortizera od haube... meni s ovim debeljucama vec na orig polici hauba treba pomoc kod dizanja... tebi se vise uopce nece moci dignut... khm :lool::lool: ... al ozbiljno...

Link to comment
Share on other sites

Opet oftopicarite brate mili :bigl:

Ma za sada nista od suba i kutije dok ovo ne otplatim.Mozda i nece biti ove godine.

A 16" cola nikada ;)

Vratimo se polici...

Link to comment
Share on other sites

Nista se ne brinite kako ce se polica otvarati...

Majstor Grunf vec ima rijesenje :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Polica je skoro gotova ali ona dva povisenja su mi na lakiranju da se napravi kak spada...

Inace polica je zapecirana i cekam ta dva dijela.Sutra vam uslikam i nju i mrge od zvucnika ;)

Link to comment
Share on other sites

Čekamo slikice ;)

Pitanje kak ti je Marko_Os napisao "nije to baš lagano"

Si ti siguran da ta te

Link to comment
Share on other sites

Ma jok ti plasticni nosaci mogu se nositi s njom bez beda.Inace evo jos par slika koji zvucnici idu i kako izgleda polica...na farbanju su povisenja ;)

post-1099-1170003372_thumb.jpgpost-1099-1170003363_thumb.jpgpost-1099-1170003353_thumb.jpgpost-1099-1170003382_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Materijal s kojim si tapecirao? Kako si taj materijal uhvatio odispod a da ne bude ru

Link to comment
Share on other sites

Materijal s kojim si tapecirao? Kako si taj materijal uhvatio odispod a da ne bude ru

Link to comment
Share on other sites

razmisli malo sto se dogadja s takvom policom u slucaju sudara

Nece mene polica ubit u slucaju takvog sudara da leti meni na glavu nego nesto drugo ;)

Inace bit ce ona dobro pricvrscena nebrini.Govorite kao da ima pola tone,a uopce nije teska :)

Pogledaj avatar od Marka Os :laugh::laugh:

Link to comment
Share on other sites

razmisli malo sto se dogadja s takvom policom u slucaju sudara

Dobar savjet. Treba misliti i na ovo.

Inače :klap: za cijeli projekt. Vjerojatno će trebati staviti jači nosač daske i on plastične kukice za stra

Link to comment
Share on other sites

Nece mene polica ubit u slucaju takvog sudara da leti meni na glavu nego nesto drugo ;)

Inace bit ce ona dobro pricvrscena nebrini.Govorite kao da ima pola tone,a uopce nije teska :)

Pogledaj avatar od Marka Os :laugh::laugh:

Neće tebe ubiti ali zamisli one što sjede na zadnjem sjedištu.

Dobro, nećemo na najgore misliti.

Link to comment
Share on other sites

Inace ono sto me brine kako cemo napravit da se polica dize istodobno s otvaranjem prtljaznika i koliko ona dva mala plasticna pipka na gornjoj strani prtljaznika(ona mala crna) mogu podnjeti tezinu.Sve cemo to jos vidjeti ali i ako se nebude rijesilo policu cu rucno skidat i gotovo.Iovako cemo napravit da se moze istekat polica kada budem je trebao maknuti vanka ;)

Kad sam si pravio zadnju policu (al za yuga) ,napravio sam ju na mjeru i kad sam ju istapaciro taman je bila na knap da nejde nigdje ,sad sam vidio ako skines ta dva plasticna pipka ima ,ima kao utor i ako nebudes nasao drugo rijesenje ja sam to rijesio pomocu vezica od cipela patika ,na polici probusis rupe 2 sa strane i zavezes ih da budu fiksne a na drugoj strani napravis krug sa vezicama tako da ih po po potrebi mozes skidat zajedno sa policom !

Link to comment
Share on other sites

Na zadnoj slici moj volan :zubo:

Btw. Najs đab.

Link to comment
Share on other sites

post-1099-1170150640_thumb.jpg post-1099-1170150631_thumb.jpgpost-1099-1170150620_thumb.jpgpost-1099-1170150650_thumb.jpg

jel ima volan force feedback?? hebote to mi je oduvijek bila zelja imat... :bigl:

btw... fora ti je polica za clio :)

.

.

.

...aj ja cekam dok bombe stavis nutra i ubacis u makinu... inace super izgleda :klap:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.