Jump to content

Mobiteli


x3m

Recommended Posts

Ma ne, pa postoji promocija pa sve to dobijes za manje novaca, evo, pogledaj... 70kn1b21cf655474b552fa6ced66329e694c.jpg

Ja sam pitao, pa su mi uključili...

Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 55 kn (s PDV), Jako velika kombinacija za 70 kn (s PDV) te Jako jako velika kombinacija za 100 kn (s PDV). Korisnici koji ostvare ponudu mogu ju koristiti 24 mjeseca od dodjele.

Nisam bio novi korisnik...

Link to comment
Share on other sites

Ako dobro vidim, 110kn je sad ta jako velika kombinacija

7a78dc7875a26aa4ab9bb1dae82bfb35.jpg


Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 55 kn (s PDV), Jako velika kombinacija za 70 kn (s PDV) te Jako jako velika kombinacija za 100 kn (s PDV). Korisnici koji ostvare ponudu mogu ju koristiti 24 mjeseca od dodjele.
Nisam bio novi korisnik...


Nemrem na njihovom webu nac di ovo pise
Link to comment
Share on other sites

Baš mislim majku prebaciti s bonova na pretplatu i njoj bio ovo za 55 kn bio vrh

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, frenchkey said:

Baš mislim majku prebaciti s bonova na pretplatu i njoj bio ovo za 55 kn bio vrh

nemoj! 

racun svejedno misecno moras platit bas kao sto doplatis bon, a puno su vece sanse da ti "nesto" posrce znatnu kolicinu love bez da primjetis. s bonovima nema dileme, ako lova nestane, odma znas da se nesto dogodilo... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ona trosi nekih 40kn mjesecno na bonove i to samo razgovori, bez neta i sms-a.
Prije mjesec dana slucajno ukljucila podatkovni promet pred sam istek bona te uplatila 50kn, sve otislo u pola dana, sutradan uplatila 70 i to otislo u vjetar.
E onda je mene zvala, s drugog tel jer ni za to nije imala kn na racunu.
Pa sam joj to ugasio, uplatio opet 50kn i aktivirao velike razgovore.
Da je imala pretplatu ništa od toga se nebi desilo, postaviš limit potrosnje i nema preko.

Link to comment
Share on other sites

nema ni na bonove priko... tribala je odma skuzit kad je prvi put posrkalo... i upravo zato jer se takve stvari dogode, bonovi su mi bolja opcija... 

Link to comment
Share on other sites

Frenchkey probaj ovo, uskuga se uključuje na zahtjev i gratis je 1000min prema svima. Meni su trebala 2 tel razgovora sa njihovom službom da mi uključe jer se kao malo prave ludi.
Koliko sam shvatio ne treba ti net i sms, znači uključiš mali paket razgovora od 300min za 20kn te s ovim gore zahtjevom ti dođe još 1000min nakon svake aktivacije paketa. Meni šljaka već godinu dana.1d8dfd515104c871dcbe2ea65900d1ad.jpg

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma evo pribacio je na pretplatu, racun postom.
6Gb, 2400 min, 300sms, promotivno 75kn
Limit potrosnje na 80kn postavljen, racun postom.

nema ni na bonove priko... tribala je odma skuzit kad je prvi put posrkalo... i upravo zato jer se takve stvari dogode, bonovi su mi bolja opcija... 
Ma ne kuzi ona to, 78 godina, a ionako nikad nije bila za tehniku.
Imala je paket samo razgovori, slucajno ukljucila podatke pred kraj mjeseca, a nije vidjela. Nadoplatila bon od 60kn dan, dva prije isteka i kad se trebao sam nadoplatiti na racunu ni kune. Ako nisi uplatio net u paketu strahovito brzo posrče sve.
Sad tih 6Gb nece nikad potrosit
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vratio se s ajfona na Android, Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Vratio se s ajfona na Android, Pixel 6

Zašto?
Ja bas mislio ženi kupit ip13 iako koristi android oduvijek ali imamo ipade novije doma...
al na kraju uzeo S21..
Link to comment
Share on other sites

ukratko, uzeo sam ajfon samo zbog multimedije, stvarno ima dobru kameru, oslično prikazuje boje, grafiku, dobar zvuk

ali sam iz privatnih i poslovnih razloga vezan za googleove usluge jako jako čvrsto pa nije imalo smisla
to i par sitnica koje su me nervirale na ajfonu

prodajem ti ja ovaj moj 11 pro max 256gb, pa ako te zanima...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izgubio sinoć mobitel u kinu, Mall of Split. Google kaže da je još tamo, stavio sam poruku na njega i br da mi se javi netko tko ga pronađe. Ako bude htio naravno. Mobitel je ostao na bešumno radi predstave. Što ako to ne urodi plodom, ima li smisla prijaviti policiji nestanak s imei brojem?

Link to comment
Share on other sites

Požuri dok još ima baterije,pročešljaj kino,pitaj zaposlenike. Policija jedino ako im kažeš da je ukraden a i to ti je kolo sreće s njima. Odradi to sam.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Happy end! Bio oko 13h tamo, kaže konobar kafića njihovog da rade tek od 15h. Kad sam mu rekao zašto sam došao, išao pitati čistačice koje su bile iza. One su ga našle i predale u upravu. Potpisao papir da sam preuzeo mobitel. Još ima poštenih ljudi na ovom svijetu. Kaže čovjek da svega i svačega pronađu. Nisu htjeli ništa uzeti za naknadu, pa ni piće na šanku.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Tako je. Ponijela me atmosfera :bigl:

I to ja, kojem žena govori da je ovisnik o mobitelu, da nisam nakon izlaska iz kina posegnuo u džep da vidim jel' tko zvao, pisao, objavio, itd.

Pa čak ni u autu, ni doma, nego tek kad sam se skinuo i tražio mob da ga stavim puniti prije spavanja :wall:

 

Anyway, stigao mi Baseus kutni kabel za mobitel. Preporučio mi ga dundo Logan. Standardni USB utikač je izveden da paše kako god ga uboli u punjač, a USB C strana ima zelene diodice kao indikator rada. Vrlo čvrsto sjeda u utičnice, kabel je crni pleteni.

https://www.aliexpress.com/item/1005003237655248.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.79e81802ri86kg

 

 

 

WhatsApp Image 2022-06-02 at 15.16.59.jpeg

WhatsApp Image 2022-06-02 at 15.17.18.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, frenchkey said:

Tako je. Ponijela me atmosfera :bigl:

I to ja, kojem žena govori da je ovisnik o mobitelu, da nisam nakon izlaska iz kina posegnuo u džep da vidim jel' tko zvao, pisao, objavio, itd.

Pa čak ni u autu, ni doma, nego tek kad sam se skinuo i tražio mob da ga stavim puniti prije spavanja :wall:

 

Anyway, stigao mi Baseus kutni kabel za mobitel. Preporučio mi ga dundo Logan. Standardni USB utikač je izveden da paše kako god ga uboli u punjač, a USB C strana ima zelene diodice kao indikator rada. Vrlo čvrsto sjeda u utičnice, kabel je crni pleteni.

https://www.aliexpress.com/item/1005003237655248.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.79e81802ri86kg

 

 

 

WhatsApp Image 2022-06-02 at 15.16.59.jpeg

WhatsApp Image 2022-06-02 at 15.17.18.jpeg

Rekao sam ti da je film odličan. Ja se spremam još jednom

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ekipa, trebam pomoc. Zena je zalila obicnom vodom svoj sasmsung a51. Za pocetak nije radio touch. Ubrzo, nakon susenja, je proradio i svi se poveselili. Nazalost u kutevima nije bas radio, a display je od lijeve donje strane poceo siriti veliku crnu fleku. Za dva tri dana je mob pocrnio i nemos nista. Prije nek je do toga doslo sam par stvari spasio, a ostalo mi je nebitno. Jedino di skripi je spasavanje slika. Mislio sam da je sve islo na micro SD al naravno to nije bio slucaj. Sad spojim mob na komp, prepozna ga al za prebacivanje datoteka treba odobrenje s mobitela kaj naravno ne ide. Dakle mob dela, ali display i touch mrtvi. Ima ko prijedlog? Ima koji software koji to override-a?

Link to comment
Share on other sites

Moglo se je upravljat mobom mišem preko otg adaptera i radit s mobom a sad penis. Nisam siguran može li samsungov fabrički software ili onaj neki mobile forensic to. Probaj prvo sa samsung softwareom. U krajnjoj liniji uzest štajaznam pokvaren mob i prebacit ploču ako nije fasovala i tu si di si stao ako je baš tolika hića. I sam mirroring da dobiješ opet ne upravljaš mobom...

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vysor.
Ali mislim da treba biti na mobu omogucen usb debugging.
To napravim na svakom mobu cim ga kupim.

Drugi put koristi google photos sync.




  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Smuchac to sam bas cital da bi mogo preko multiadaptera --> hdmi na tv i mis u multiadapter. Mislim da je 30tak eura.
Mislim da mi se previse ne isplati bas igrat za tih 100-200 slika koje ovak i onak imam i ka u nekoj verziji.[mention=1543]ivan[/mention].martinko tnx, budem probal s ovim softwareom, al za usb debugging me obicno prompta svaki put kad zastekam usb. Da sam po defaultu stavil enabled, sad bi zastekal mob na komp i skinul bi sve kaj mi treba.

USB C HUB, Docking Station, 11-in-1 USB C Adapter mit 4K-HDMI, VGA, USB 3.0 Port, Type C PD, Ethernet RJ45 Port, SD/TF-Kartenles, 3.5mm AUX, Kompatibel für MacBook Pro/Air, More Type C Geräte https://amzn.eu/d/bl16jvD

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.