Jump to content

Mobiteli


x3m

Recommended Posts

1 hour ago, ph-quick said:

Imam Poco M4 Pro. Prilikom skidanja vece kolicine podataka u bilo kojem obliku, tipa video u WhatsApp razgovoru konstantno ispusta zvuk obavjesti za notifikacije i tak cijelo vrijeme dok ne dovrsi prijenos podataka. 

Sve zivo sam prekopao u nadi da imam ukljucen neki oblik alarma za dojavu prebacivanja vece kolicine podataka ali nisam uspio nista iskopati. 

Zena i ja isti dan kulili mobitele, sve isto koristimo od prvog dana i od pocetka moj luduje sa tim zvukovima, a kod nje sve ok. 

Zna ko kaj bi moglo bit? 

Da nisi u postavkama data podataka uključio dnevni/mjesečni limit? Možeš skidati više nego si postavio ali te obavještava o tome...

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Danchibald said:

Da nisi u postavkama data podataka uključio dnevni/mjesečni limit? Možeš skidati više nego si postavio ali te obavještava o tome...

Nije. + recimo vrtim video na YT, zujim po IG il tako nesto sve je ok. Al recimo dodje video na WP, Viber, preko Mi dijelijenja i sl odma javlja... 

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, ph-quick said:

Nije. + recimo vrtim video na YT, zujim po IG il tako nesto sve je ok. Al recimo dodje video na WP, Viber, preko Mi dijelijenja i sl odma javlja... 

Onda jedino što mi pada napamet da si negdje u postavkama aplikacija uključio zasebno po određenoj aplikaciji metered connection...

Na ovo sam mislio

 

Edited by Danchibald
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A vratio se sa samsunga na poco... jbg 😀

20240329_124854.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 26. 03. 2024. at 16:02, Danchibald said:

Onda jedino što mi pada napamet da si negdje u postavkama aplikacija uključio zasebno po određenoj aplikaciji metered connection...

Na ovo sam mislio

 

Nije ni do toga... 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

E onda fakat nemam više ideja 😑😑😑

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vrati ga na tvorničke postavke.

Znam da je to tlaka ali možda riješi.

Link to comment
Share on other sites

Mobitel mi popizdi kad se spoji na android auto u Fordu, pa cak i kad je samo s bt spojen. 

Izbaci poruku da je stetno pojacavati zvuk do kraja i da moze ostetiti sluh. Imam opciju nastavi ili odustani ali sto god taknem ta se poruka vrti u loop i ne pomaze nista nego restart mobitela. 

I to se pocelo javljati od kad sam napravio update na Hyper OS. Pa da je spojen na slusalice razumio bi. 

Pad mater i žaomiju i fordu. 

To se zahvaljujuci googlu ne moze maknuti iz postavki ako mob nije rootan. 

Grrrr

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, mata73 said:

Vrati ga na tvorničke postavke.

Znam da je to tlaka ali možda riješi.

Od prvog dana je tak...

A kak sam ovdje postavio to pitanje nekak je sve rijede. Valjda Kinezi upratili pa rjesavaju iz centrale. 🤣

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

@ivan.martinko  ivane opet revanced ne radi, skinuo drugi i taj šteka na svakom videu... HELP

Link to comment
Share on other sites

On 31. 03. 2024. at 10:07, josipp said:

@ivan.martinko  ivane opet revanced ne radi, skinuo drugi i taj šteka na svakom videu... HELP

Ja sam jucer skinuo novi i od tad mj svako toliko baca popup na donji dio ekrana i pise nesto setting ne znam

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.