Jump to content

Mobiteli


x3m

Recommended Posts

Da, ograničen je ako tebi treba Jailbreak da bi ga koristio

Mislim da ti nisi dobro informiran.

Tebi uopce ne treba JB da bi ga koristio, na iPhoneu 4 (i opcenito novom iOS4) ima jos i manje smisla jer on donosi puno toga sto je kod predhodnih modela bilo omoguceno JB-kom poput multitaskinga, screensavera, foldera...mislim da ce kod 4-ke biti jos manje ljudi koji ce ga htjet JB-kat...to ce raditi jos jedino oni koji zele crackirane aplikacije koje ne zele placati.

Edited by Dule
Link to comment
Share on other sites

Samsung, ma kakav Samsung, Desire je zakon :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

:plazi: :plazi: :plazi:

I ja sam tako mislio.... :bigl:

Pa eto, razuvijerio se u prvom licu.

Link to comment
Share on other sites

Samsung, ma kakav Samsung, Desire je zakon :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

:plazi: :plazi: :plazi:

Dobar je Galaxy S...kad si pored nekog VIP-a odi i probaj. ;)

Link to comment
Share on other sites

Bas cu otici probati, ali sada nikako ne mjenjam mob, cekam da dodje BB Torch kod nas :dobroje:

Samo ono sto mene drzi kod HTC-a je ovo njihovo sucelje, najbolje je koje sam imao priliku isprobati :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Ja sa prije mjesec dana kupovao mob, dvojba je bila HTC Desire ili Samsung Galaxy S. Kolega koji ima Desire preporucio mi Galaxy. :dobroje:

Njegovi argumenti su bili da je bolja zavrsna kvaliteta izrade kod Samsunga, bolji ekran SuperAMOLED. Ako vam mobitel sluzi za fotografiranje onda mu je nedostatak sto nema bljeskalicu.

Super je sto mob ima Ambientlight senzor koji automatski u tami smanjuje svjetlinu te stedi bateriju, tako da baterija izdrzi 3 dana. Isto tako na suncu poveca kontrast te se pri direktnom suncu moze vidjeti sto je na ekranu sto je veliki problem kod konkurencije.

Edited by njambrosic
Link to comment
Share on other sites

Ja sa prije mjesec dana kupovao mob, dvojba je bila HTC Desire ili Samsung Galaxy S. Kolega koji ima Desire preporucio mi Galaxy. :dobroje:

Njegovi argumenti su bili da je bolja zavrsna kvaliteta izrade kod Samsunga, bolji ekran SuperAMOLED. Ako vam mobitel sluzi za fotografiranje onda mu je nedostatak sto nema bljeskalicu.

Super je sto mob ima Ambientlight senzor koji automatski u tami smanjuje svjetlinu te stedi bateriju, tako da baterija izdrzi 3 dana. Isto tako na suncu poveca kontrast te se pri direktnom suncu moze vidjeti sto je na ekranu sto je veliki problem kod konkurencije.

Sto se kvalitete tice vjerujem da je Galaxy S nesto bolji od HTC Desire, ali granicu izrade i materijala iPhone je ipak postavio jos vislje jer na njemu nema na vanjskoj strani uopce plastike, staklo i sa prednje i zadnje strane i metalni okvir.

Necu pretjerati ako kazem da je u odnosu na navedena dva proizvodjaca sto se tice materijala Apple ono sto je Audi za Renault. ;)

Sto se kamere tice i ovdje je iPhone otisao korak dalje...inace autor testa je kako kaze ponosni vlasnik HTC Desire.

Evo i sta kaze o kamerama:

Otprilike isti utisak koji u poređenju sa konkurencijom ostavlja ekran, ostavlja i kamera. Možda iPhone 4 nije šampion što se tiče količine detalja (mada je na smom vrhu), ali je što se tiče reprodukcije boja, kontrasta i dinamike konkurenciji postavio domaći zadatak. Ovde moramo da se prisetimo prvog Samsung Galaxy (koji je i danas danji jedan od najboljih na svetu za dnevne fotografije) telefona koji je preko dana pravio veoma čiste i prirodne slike, sa dobrim bojama. iPhone fotografije podsećaju na te, ali nam se čini da odlaze korak dalje kada je reč o kvalitetu internog procesiranja. iPhone se, kao što na našoj slici možete da vidite, lako izborio sa HTC Desire i Motorolom Droid/Milestone. Na žalost, novi Galaxy S smo dobili samo dan posle što smo vratili iPhone, pa ne možemo da pokažemo direktno poređenje. Ono što možemo da konstatujemo jeste da Galaxy S gotovo da nije doneo poboljšanja što se tiče kvaliteta fotografija u odnosu na svog prethodnika, već je čini se i izgubio deo kvaliteta (izgleda po cenu imanja HD video snimanja), pa bi tako mogli da kažemo da je iPhone pobedio i Galaxy S. Što se tiče snimanja video klipova, iPhone 4 tu stoji još bolje od fotografisanja u poređenju sa konkurencijom. Ovo je stvarno dobrih 1280 x 720 - samo gledajte da vam je ruka što mirnija. Poređenja radi, HTC Desire je dobio 720p mogućnost snimanja putem nove verzije sistema, ali kvalitet (koji ni u startu nije za pohvalu) jedva da se išta popravio - daleko je to iza iPhone 4. Galaxy S takođe ima 1280 x 720 mod, koji nije tako loš kao što ima HTC Desire, ali nije ni tako dobar kao što ima iPhone 4 (čini nam se da Galaxy S generalno ima blage probleme sa bojama i ekspozicijom). Kamera je, pored ekrana, još jedna stvar zbog koje smo najviše kritikovali iPhone, a Apple kao da je evoluciju svog telefona radio po našim kritikama :). Fotografije i video snimke, možete da pogledate na strani "galerija".

Cijeli test ovdje:

http://www.benchmark.rs/benchmark-testovi/mobilni-telefoni/test-apple-iphone-4/page-2.html

post-125-045659600 1284976432_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cek sta ti hoces?Da hvalim telefon koji se meni nesvidja i da nedam svoje misljenje?Pa dao sam ga svidjalo se to tebi ili ne.Do nedavno nisi ni znao sta je iphone a sad kad ga svaki ku**c ima nesmijemo davati misljenje za druge?Oba sam probao i Nokia mi je bolja, izgleda na telefon, ima pun klinac opcija koje mi nece trebat i opci dojam mi je bolji.A ti provociras pitanjem jel ja provociram :laugh: :laugh:

Ne ja ne provociram nego te lijepo pitam jer vidim oprosti st tak moram reci da sres o necemu sto nisi probao

Ja koji god mob dodjem kupim imam ga 1-2 tjedna i prodam

kad je izasao n95 bio je najaci mobitel , samo su im odlazili oni mehanizmi i to mi se nikako nije svidjalo , na n96 su to rijesili ali je onda plastika bila za usrat se

kad je izasao 5800 imao sam ga medju prvima u hravtskoj , touch je bio za k... sftwear isto bio je spor do jaja

N97 je isti takav samo malo sa poboljsanim softom i touchem , inace i onaj mehanizam mu je banana do jaja i spor je

Iphone kad je izasao 2g je bio totalno s**nje pitao sam se samo tko to ima 3g je bio malo bolji no opet ne upotrebljiv i s**nje

a kad sam probao 3gs to je bilo to mob je bio brz drzanje u ruci odlicno touch mozes radit s njim sta hoces ...

i tu sam stao onda su poceli izlazit HTC-i i ostali , onda sam se rebacio na auta , a mobiteli me vise ne zanimaju ...

tako da ti je moj savjet da prvo nesto probas pa dijelis kritike i komentare , a ne samo po tome sto nesto pise na netu

jer na svijetu ima 7,5 milijardi ljudi od toga na netu njih o iphoni u N97 pise 500 000 dok ostali sute i uzivaju , i vecinom po netu pisu hejteri koji traze rjesavanje problema , a mobiteli su prodani u milijunima primjeraka. tako da malo razmisli

a evo ti josh jedan podatak

samsung u 6 mjeseci u hrv proda oko 300000 uredaja od toga mu njeih 20-30 tisuca dodje na popravak , i oni koji ga donesu na popravak uvijek nes seru i kurce se a sami su si razjebali mob

pozdarv i pusa

Link to comment
Share on other sites

Direktor LG Electronics podneo ostavku zbog smartfona

Postavljen: 18.09.2010 u 17:06

E-mail

Posle loših poslovnih rezultata u domenu pametnih telefona, direktor LG Electronics, Nam Jong, podneo je ostavku. LG nije uspeo da se nametne kao konkurent BlackBerry, iPhone i Android uređajima. Jonga će na poziciji zameniti Bon-jun Ko, koji je trenutno direktor LG International, a pre toga je bio na istoj poziciju u LG Display ogranku kompanije. Podsećamo, Nokia je već najavila da će tri njihova ključna čoveka: generalni direktor, predsedavajući borda direktora i prvi čovek za smartfon telefone, u narednom periodu napustiti svoje položaje.

LG je treći na globalnom planu što se tiče prodaje mobilnih telefona, ali se ta prodaja uglavnom zasniva na prodaji jeftinijih modela, a LG nikada nije imao značajnih uspeha u top klasi mobilnih telefona. Ključni podatak je bio da je prosečna cena prodatog telefona opala za 27% u odnosu na prethodni period, iako je LG globalno svoje pozicije zadržao.

Evo jos malo za Zrmija...mislis li da Nokiji ide dobro ako otpusta tri kljucna covjeka?

Link to comment
Share on other sites

imate 4-5000kn za MOBITEL (alo???) a kukate kad vam dignu za 10 lipa cijenu benzina :hail:

Link to comment
Share on other sites

Jeli X6 mobitel koji ce zadovoljiti potrebe prosjecnog korisnika znaci mene?

A kako da ti netko da odgovor na to pitanje ?

trebalo bi te prvo analizirat , da bi ti neto odgovorio na to pitanje

inace nikome ne trebaju takvi mobiteli

jer vecinom posaljes sms i nazoves nekoga

tako da tvoje potrebe moze pokrit i jedan 3310

Link to comment
Share on other sites

Jeli X6 mobitel koji ce zadovoljiti potrebe prosjecnog korisnika znaci mene?

Naravno da hoce...topla preporuka. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Jeli X6 mobitel koji ce zadovoljiti potrebe prosjecnog korisnika znaci mene?

Naravno da hoce :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Sto se kamere tice i ovdje je iPhone otisao korak dalje...inace autor testa je kako kaze ponosni vlasnik HTC Desire.

Evo i sta kaze o kamerama:

Cijeli test ovdje:

http://www.benchmark.rs/benchmark-testovi/mobilni-telefoni/test-apple-iphone-4/page-2.html

Izgleda da su dobili neki pokvareni Desire na test :rotfl: :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da su dobili neki pokvareni Desire na test :rotfl: :rotfl:

Autor testa je vlasnik HTC-a Desire.:)

Hehe, nije ni iPhone jedini koji kada ga se drzi na specifican nacin gubi signal. :bigl:

Edited by Dule
Link to comment
Share on other sites

E72 nema taj problem.... :dobroje:

Ali na svim mobitelima se ljudi trude da bi opala koja crtica signala, dok iPhone to može bez truda. :fucka:

Link to comment
Share on other sites

uzeo 5230 pa da se osvrnem na ovo od Shogun-a da 5800 ima loš touch i da je spor :laugh: Nema. Mob je brz, uglađen i baterija traje i traje. Bolje 5230 nego neki entry mobitel sa androidom, tipa Tatoo. Spori su

Link to comment
Share on other sites

uzeo 5230 pa da se osvrnem na ovo od Shogun-a da 5800 ima loš touch i da je spor :laugh: Nema. Mob je brz, uglađen i baterija traje i traje. Bolje 5230 nego neki entry mobitel sa androidom, tipa Tatoo. Spori su

5800 i 5230 nisi isti i 5800 je stariji i prvo touch od nokije ;)

Link to comment
Share on other sites

uzeo 5230 pa da se osvrnem na ovo od Shogun-a da 5800 ima loš touch i da je spor :laugh: Nema. Mob je brz, uglađen i baterija traje i traje. Bolje 5230 nego neki entry mobitel sa androidom, tipa Tatoo. Spori su

Wildfire je kao "entry" model a nije spor, kao Hero je :dobroje:

Desire u malom :zubo:

Uspoređivanje symbiana i androida nema smisla :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

U ovoj sekciji se stvarno puno piše...:)

Slažem se sa Shogunom oko N97 ja sam ju imao u ruci i čini mi se spor telefon ali zato za par stotina kuna više N900 je stroj koji mi nije nijednom zatrzao kojeg sam imao poprilično dugo u ruci i stvarno čačkao po njemu. Imam N95 i to onu prvu čim je izašla i s telefonom sam zadovoljan jer je nasljedio stariju N70 koja je bila užasno spora. Ni N95 nije prebrz telefon pogotovo u pojmu modernih telefona ali je zato pouzdan i kod mene je već sahranio sigurno 5 kućišta i maski.

Obzirom da sam fan Nokie i oduvijek imam Nokiu onda se teško mogu odlučiti za fency šmensi iPhone ali i za bilo kojeg drugog proizvođača. I činjenica je da jedan telefon ima ovu prednost drugi onu tako da nema savršenog i najboljeg. Znam da ni N900 nije tako "friški" model ali sad je po cijeni relativno prihvatljiv...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.