Jump to content

197 - how they all should be done


Rain

Recommended Posts

Eto, napokon sam nasao 197 koji mi se stvarno svidja i za kojeg smatram da je dovoljno sportski automobil, a ne samo malo brzi obiteljski auto. Takve su sve trebali napraviti.

24012007326.jpg

24012007325.jpg

24012007324.jpg

24012007323.jpg

BTW I na ovom cliu odlicno stoji bijela boja, sve si kontam da svog, ako ga ne prodam, dam polakirat u bijelo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • psykoman

    9

  • Rain

    6

  • ip

    6

  • Fredy

    5

Top Posters In This Topic

Dobro, u ovom slucaju je jasno da ovo nije auto za svakodnevnu upotrebu. Ovo je neka rally inacica koja ide na servis valjda svakih 5000km.... A u Zagrebu bi ostavio vjerojatno i karter i kicmu po nasim cestama..... :frown:

I bijela boja mu iznenadjujuce dobro stoji! :)

Link to comment
Share on other sites

Dobro, u ovom slucaju je jasno da ovo nije auto za svakodnevnu upotrebu.

Ovo je neka rally inacica koja ide na servis valjda svakih 5000km....

A u Zagrebu bi ostavio vjerojatno i karter i kicmu po nasim cestama..... :frown:

Ma ne...

Ovo je 4 every day use, za na plac i u špeceraj. :laugh:

A model za po Zagrebu dolazi sa 13"ama :laugh:

A da, skoro zaboravio na servis, pa to je bar usput, svaki put kad se ide na plac. :lool:

Link to comment
Share on other sites

A da, skoro zaboravio na servis, pa to je bar usput, svaki put kad se ide na plac. :lool:

Čak ga i baka mo

Link to comment
Share on other sites

Dobar, dobar!

Ja bi jednimo maknuo ovaj "snorki" usis s krova....

Link to comment
Share on other sites

Dobro, u ovom slucaju je jasno da ovo nije auto za svakodnevnu upotrebu. Ovo je neka rally inacica koja ide na servis valjda svakih 5000km.... A u Zagrebu bi ostavio vjerojatno i karter i kicmu po nasim cestama..... :frown:

I bijela boja mu iznenadjujuce dobro stoji! :)

Ovo nije rally varijanta nego Clio Cup. Auto ima 210 konja, Sadev sekvencu-6 brzina, Magneti Marelli......

Več sam činjenica da je auto napravljen za Cup vam govori da je suto izuzetno pouzdan. U fazi testiranja su ga jednom vozili četiri vozača vozili 96 sati(četiri dana!!!) non stop. I auto je prošao sve b.p. . Nekoliko dana unazad je auto bio i na 24 hours of Dubai i bio 19. na kraju od 65 auta. I to ne bilo kakvih auta(porsche, m3 gtr, z4,....). Uglavnom največi trošak na autu su gume i na kraju revizija mjenjača. E da još nešto. Pošto je Cup i da su svi izjednačeni među sobom imaju svi auti plombiranu elektroniku, mačinu na četiri kraj i podešavanje podvozja....

A takav avto če uskoro biti........ :fucka:

Link to comment
Share on other sites

New Clio Cup - £20,500

Production silencer - No charge

Heated windscreen - £285

Wider drivers seat - £40

Passenger seat - £700

Additional data acquisition kit - £760

1£ je 1,5184

Link to comment
Share on other sites

Ah.. nije ni pretjerano... cca. 250.000kn sa svim ovim doplatama. za takvo nešto nije pretjerana cijena.

To nije ni 34.000

Link to comment
Share on other sites

ne mogu ucit bez dobrog orudja :zubo:

osim toga, takav auto mi treba za lovit peracice stakla na benzinskim po ljeti :lool:

1. MoschuS - crni, kom 1

2. Rain - bijeli, kom 1

ak se skupi jos par ljudi saljem im mail s pitanjem za popust

Link to comment
Share on other sites

1. MoschuS - crni, kom 1

2. Rain - bijeli, kom 1

3.ClioRSi - bijeli ,hebiga taj mi je najnaj :zubo:

Link to comment
Share on other sites

kakve ima veze sta su odvozili?

ovo su novi ispod cekica i traze se osobe za group buy

to je več unaprijed prodano isamo čeka na preuzem. Moraš platiti 30% unaprijed kod narud

Link to comment
Share on other sites

1. MoschuS - crni, kom 1

2. Rain - bijeli, kom 1

3.ClioRSi - bijeli ,hebiga taj mi je najnaj

4. Yutasknight ...crni sa flejmovima

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.