Jump to content

Servis za renault clio sport sa popuston za renault club


BJ 211 DJ

Recommended Posts

Servis za renault clio sport sa popuston za renault club od BJ 211 DJ

Renault clio sport 2.0 16v

Garnitura remena 2360kn

Filter zraka 142kn

Stazni remen 237

Filter ulja 75 kn

Filter benzina 80kn

Svijećice 4X 363kn

Filtet kabine 100kn

Ulje 5w40 sitnetika ELF 323kn

Posao je 854kn

Radni sat je 122kn sa pdv

svi orginal dijelovi sa garancijom

za bilo koje infornacije zvat na 043/251- 356 (mladen)

unaprijed hvala

Edited by BJ 211 DJ
Link to comment
Share on other sites

Jako dobro, baš ću pogledat kasnije u one račune koje sam dobio s autom, mislim da je bivši vlasnik mog auta to puno više platio.

Link to comment
Share on other sites

svi su djelovi orginal, tako i za svjećice

ok, jasno mi je da su original svjećice... ali po katalogu bi morale ići platinumke NGK PFR6E... oko 170kn komad u servisu... daj prosvijetli nas malo... nije reno zaludu stavio tvorničku ugradnju platinum... vozio sam ja i na onim svjećama od 18 kn... doduše kratko

Link to comment
Share on other sites

je

A ja mislio da se mijenja po potrebi pošto nije na zupčastom remenu....

Link to comment
Share on other sites

ja svoju nisam promijenio, na 125k sam sada i nista ne curi :)

Hmmm, kupio sam auto sa 120000 km i mislim, ali nisam siguran, da nije promjenjena pumpa....a nekidan smo provjeravali i suha ko barut. Ne znam zašto ju nisu promjenili, inače je sve rađeno po propisu....

Link to comment
Share on other sites

taman forum puko kad sam pisao reply pa je lupio dupli post :)

Sta nije bolje promijenit ju i znat da si opet miran 120000km! posto se vec radi veliki servis nego ju promijenit na mozda 140000km i doc neplanirano u servis.Za tih nekoliko stotina kuna ic ponovno u servis i ostavit auto na cijeli dan meni se neda(iako si to sve sam promijenim).

Link to comment
Share on other sites

Sta nije bolje promijenit ju i znat da si opet miran 120000km! posto se vec radi veliki servis nego ju promijenit na mozda 140000km i doc neplanirano u servis.Za tih nekoliko stotina kuna ic ponovno u servis i ostavit auto na cijeli dan meni se neda(iako si to sve sam promijenim).

draze mi je tebe gnjavit :zubo:

Link to comment
Share on other sites

ja svoju nisam promijenio, na 125k sam sada i nista ne curi :)

Moja je malo slinila na 100k. Nije curila, ali ja ju nebi ostavio jos 100k. Ti probaj :)

Link to comment
Share on other sites

Moja je malo slinila na 100k. Nije curila, ali ja ju nebi ostavio jos 100k. Ti probaj :)

jeli znaš mo

Link to comment
Share on other sites

u renault servisu :)

ali ozbiljno

mozes kod njih kupiti repariranu i dobivas garanciju na nju.

za nekog drugog ne znam

Link to comment
Share on other sites

u renault servisu :)

ali ozbiljno

mozes kod njih kupiti repariranu i dobivas garanciju na nju.

za nekog drugog ne znam

A najbolja stvar je ta sto im nemoras dat svoju staru a uzimas repariranu ;)

Link to comment
Share on other sites

Ovdje u Zadru nemaju repariranu poluosovinu u servisu da li znaš gdje je mogu nabaviti u nekom drugom renult servisu i koja je cjena? :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ovdje u Zadru nemaju repariranu poluosovinu u servisu da li znaš gdje je mogu nabaviti u nekom drugom renult servisu i koja je cjena? :hey:

mi smo uzimali za megana 2.0 16v i bila je oko 1900kn u starkelju

Link to comment
Share on other sites

mi smo uzimali za megana 2.0 16v i bila je oko 1900kn u starkelju

Znači ista je kao od Sporta samo mi reci koja godina je taj megane 2.0 16v i da li stvarno sve paše

E nisam naglasio treba mi desna poluosovina :tup:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.