Jump to content

Renault Clio Cup No. 269


dare

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dare

    26

  • Rain

    12

  • ip

    8

  • Gachot

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

Clio CUP dolazi za vikend (21. i 22.4.) u Poreč na prvu utrku otvorenog hrvatskog prvenstva!

Link to comment
Share on other sites

Clio CUP dolazi za vikend (21. i 22.4.) u Poreč na prvu utrku otvorenog hrvatskog prvenstva!

CLIO CUP ( u Poreču ) - veni vidi vici ... :hey:

Link to comment
Share on other sites

CLIO CUP ( u Poreču ) - veni vidi vici ... :hey:

Veni vidi vici.... u kvalifikacijama. Utrke, što mislim da več svi znate, nije bilo. Još jednom se je pokazalo da je autošport opasan šport u svakom trenutku.....

Clio se je na kvalifikacijama odlično vozio. Mi smo bili na početku malo skeptični jer auto je napravljen za prave staze a ne za ulične i improvizirane. Time samo hoču reči da je auto za takve evente pretvrd. Ali Igor je ponovno pokazao svoje znanje i našeg Clia postavio na prvu štartnu poziciju. Jako moram (i svi u našoj ekipi) pohvaliti Dina jer se momak vozi odlično.

Nešto slika na našoj strani: http://www.autosport.hr/content/view/5522/397/ . Danas popdone dolaze još snimke.

Stranica http://www.cliocup.si če uskoro biti u cjelosti prevedena i na hrvatski jezik(neču ja prevoditi...bilo bi previše gramatičkih greški :bigl: ).

Edited by dare
Link to comment
Share on other sites

Spustio sam se i ja do Poreca jucer da vidim Cup-a iako sam vec bio obavijesten da su utrke prekinute... nista od akcije ali sam zato imao mogucnost na miru detaljno "analizirati" auto :) MAKI-KW i MAHNE su mi pravili drustvo i "komentirali" dok sam ja sve lijepo poslikao. Sta reci, vrijeme od 1:14.xxx govori sve... 1 sec ispred vrhunskog Butorca (i njegovog Clia pripremljenog u Vicenzi) sa neprilagodenim ovjesom... hm, stroj!

dscf4847rn8.jpg

dscf4866rp9.jpg

dscf4830yg4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Auto je jednom bio u Munarettu i s njima smo raskrstili, oni su ugradili samo hidraulicnu rucnu, data logger sa displeyem, gas na sajlu i usisnu granu. Pritom su cudo toga polomili i zaboravili zavidati.

Nakon posjeta Renault Sportu imamo i sami pristup svim podacima i dijelovima koji su nam potrebni, pa je ove zime auto preslozen u Rijeci. Napravljena su dva motora i onda se islo na valjke, ovaj jači je ostao u autu.

Zanimljivo je to kako iz istog izvora (ekipe u ovom slucaju) potjecu tako raznolike, ako ne kontradiktorne informacije :oo:

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo je to kako iz istog izvora (ekipe u ovom slucaju) potjecu tako raznolike, ako ne kontradiktorne informacije :oo:

bome, ne mogu a da se ne slozim sa ovim zakljuckom

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo je to kako iz istog izvora (ekipe u ovom slucaju) potjecu tako raznolike, ako ne kontradiktorne informacije :oo:

To je zato jer su informacije kojima raspolazete nepotpune i nakon zavrsetka suradnje sa Munarettom dosta se toga promijenilo/zamijenilo/v... To ne znaci da oni nisu jedna od boljih garaza, jer bez daljnjeg znaju i mogu jako dobro sloziti auto. Stvar je u tome da ti kad si u necemu novi lako mogu svasta uvaljat, ali svi mi ucimo. Auto je i pred ovu sezonu bio na jednodnevnom izletu u Italiji, no ovaj put u Alpama :)

Link to comment
Share on other sites

Ide ClioCup ko lud i pretiče druge kao da ovi stoje na mjestu. ;)

DA!!! Prehebeno!!! :klap:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo nabavili mi još jednog :bigl: .

post-1151-1178896810_thumb.jpg

Sad mi

Edited by dare
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.