Jump to content

Potrosnja....


Sokre...ZG

Recommended Posts

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    31

  • Sokre...ZG

    17

  • dalibor

    11

  • zmarko6

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

A da se kladimo da mu nece nista napraviti....cok radi dok 60 stupnjeva i ako se vozi na kratke relacije samo cemo mu to i reci kao meni i da je to u ovim uvjetima normalno ali jedva cekam da saznam...

By the way pa kad ides to rijesavat :??:

Link to comment
Share on other sites

:bigl:

A da se kladimo da mu nece nista napraviti....cok radi dok 60 stupnjeva i ako se vozi na kratke relacije samo cemo mu to i reci kao meni i da je to u ovim uvjetima normalno ali jedva cekam da saznam...

By the way pa kad ides to rijesavat :??:

Bio sam kod njih i nista od toga. Kazu da je to normalno. A kad mi pukne film onda cu se morati poigrati sa usisom. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Pa pise mi u potpisu. 1.6 16V. Ali mislim da je megan ipak malo tezi od Clia. :)

a tko još potpise čita..... :tup:

Baccara ima 1020 kg, 1.8 motor, 94ks. stari motor i 7,8l po gradu nije puno. ;)

obzirom kak ide.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Sarayman

Imam isti Clio (2002. god.) s istim motorom (43 kW) i potrosnja po gradu (i iskljucivo po gradu prepunom semafora) iznosi 7.5-8 l eurosupera od 95 oktana. I tih 9.47 l koje si pomenuo je previse. Ukoliko si ispravno mjerio potrosnju, zasigurno nesto nije u redu s motorom.

Edited by Sarayman
Link to comment
Share on other sites

Sokre gdje si :??::??:

Evo me!! :hey::bigl:

Nisam bio ovaj tjedan na servisu, htio sam da mi prvo Hans pogleda auto pa onda da idem dalje, no jucer nije mogao doci na Billu...

Ovaj tjedan imam ispite pa necu moci ici na servis, tak da tek onaj tjedan iza.... :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Evo me!! :hey::bigl:

Nisam bio ovaj tjedan na servisu, htio sam da mi prvo Hans pogleda auto pa onda da idem dalje, no jucer nije mogao doci na Billu...

Ovaj tjedan imam ispite pa necu moci ici na servis, tak da tek onaj tjedan iza.... :plazi:

Ko ce to docekati :frown:

Link to comment
Share on other sites

Ovaj tjedan imam ispite pa necu moci ici na servis, tak da tek onaj tjedan iza.... :plazi:

Ma kakvi ispiti, 'ajde ti na servis odvedi clia :zubo:

P.S.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da topic ne zamre - još jedno pitanje o potrošnji: zanima me kako troši 1.4 16V motor u Meganu (bilo bi lijepo da se javi netko ko ima sedana ili gt-a). Prospekt spominje 9.6 grad ...

Inače, za autora topica: moj twingo sa tim motorom je trošio maksimalno 8 litara (uobičajeno se kretao oko 7 i nešto sitno po gradu), a vanka grada mi je trošio malo ispod 5 (osijek - more, preko Bosne)!

Hvala na odgovorima!

Link to comment
Share on other sites

Meni je jedan rezervar oko 680 km.

Tako otprilike i meni. 1.2 16V. Ali svejedno da 1.2 8v troši 12, to je u

Link to comment
Share on other sites

Ma vozi to u servis odmah. Moj megi je prvih 600 km trosio 8,2. Motor koji je dosta jaci i auto koji je puno tezi od clia. Sad nek mi netko kaze da 1.2 8v mora trosit 12l.

12 ne ali do 10 po onim uvjetima i uz ganjanje da ;)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.