Jump to content

clio 1.2 16v by newbie


newbie

Recommended Posts

eto da i ja pokazem svoj aftek.........

auto je kupljen proslu zimu (taman napadao snijeg a gore su bile ljetne gume koje su prosle 70 000 km,tako da smo morali uzet zimske (

Edited by newbie
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • newbie

    74

  • Ballistix

    12

  • pere

    7

  • Roberto

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

ljudi moji,razocaranje je na maximumu......... danas raskopao ja kutiju od filtera i skunuo masku,kad ono nema okruglog dosjeda,gledam wtf se desava,zovem zrmi-a,kaze mi da je to tak jer je moj iz 2001.g..... vratim kutiju (al bez filtera papirnatog),odspojim cijev kaj ide od kutije do fara i na kutiju spojim ovu novu cijev sa filterom,reko dobro,valjda ce se cut....... upalim auto,odaziv na gas puno bolji (cisto sam objektivan sad),a zvuk NISTA!! mozda se mrvicu produbio,al nije to to,s domotovim necu ni usporedivat jer je to strasno kak se njegov cuje.... nije mi jasno kaj se desava,mislim da cu morat radit neki "dosjed" na onaj donji dio kutije,jer se ovak nis necuje.......

:(

e da,slike cu stavit za par dana..... mozda necu moc na net neko vrijeme pa zato.......

Edited by newbie
Link to comment
Share on other sites

king dragon,od baleva kupljeno,nije stvar u tome,bila ta gljiva i na bravu 1.6 16v na par dana,to je tutnjilo kaj sam vrag......... budu slike.........

Link to comment
Share on other sites

eh,ipak se malo cuje,al nije to to.......... netko mi je rekao da probam resetirat ecu tako da skinem kleme sa akumulatora na par minuta,oce to pomoc kaj?

Link to comment
Share on other sites

evo slikica kak je spojeno.... znam,cudno je,al hebi ga,funkcionira (recimo)..... zvuk je malo bolji al jos nije to to....

dsc00330of8.th.jpg

dsc00332yg0.th.jpg

dsc00331wc4.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

ma nemogu,fi je puno manji od promjera gljive...... ma moram vidit dal ce mi gospon sole moc napravit taj dosjed na donji dio kutije.... vidit cu kad budem po spuh isao.....

Link to comment
Share on other sites

ma nemogu,fi je puno manji od promjera gljive...... ma moram vidit dal ce mi gospon sole moc napravit taj dosjed na donji dio kutije.... vidit cu kad budem po spuh isao.....

ma baci tu kutiju vanka! izmisli nest!

Link to comment
Share on other sites

ma budem......... al ne trenutno jer sam švorc :tup:

a sam neznam kaj bi mogo iskemijat......... budem vidio....

a i ja sam isto glup,kupio na slijepo i filter i cijev,bez da sam prije provjerio kak je to kod mene..... vidio kod zrmi-a i domota,reko valda je i kod mene tak,kad ono JOK!

Link to comment
Share on other sites

probao sam,ista stvar..... probat cemo sale i ja napravit to slijedeci vikend............

Link to comment
Share on other sites

napravili smo.... sutra cu slike metnut,al nije jos to to....

bez icega se cuje jebeno.... al izgleda da trebamo neki airbox radit i drito na to gljivu...

ovak je sad jedna metalna ploca sa rupom na sredini,al ga opet to hebe.....

Link to comment
Share on other sites

dsc00361rr5.th.jpg

dsc00362em7.th.jpg

evo,ovak je za sada to rijeseno,u petak ce ic od inoxa cijev malo veceg promjera jer je ova uza za 2cm od promjera gljive,e da i ic ce i nova plocica,deblja....

:hey:

Link to comment
Share on other sites

isti k.... preuska je cijev (ne gumena),zato..... bude to u petak doslo na svoje.... nadam se....

Link to comment
Share on other sites

rijesili smo,sad je cijev isto fi 60... fino se cuje :)

a i nalja je sjela... :)

post-1378-1174255962_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

je,i uspio sam je malkice nakosit! puho je vjetar! :tup:

A, zato si slikao auto nakoso, da manje dolazi do izra

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ovo je finalni proizvod,bolje bi ofarbali 3-godisnjaci od nas,al nema veze.... ne dira me estetika oko motornog prostora :tup:

jos samo hladnog zraka od nekud dofurat i to je to....

post-1378-1175101475_thumb.jpg

Edited by newbie
Link to comment
Share on other sites

ovo je finalni proizvod,bolje bi ofarbali 3-godisnjaci od nas,al nema veze.... ne dira me estetika oko motornog prostora :tup:

jos samo hladnog zraka od nekud dofurat i to je to....

Kod tebe je to tako cudno da ne povjerujes... :??:

Kod mene je ajme jednostavno,a motori isti...cudan je taj Renault,ajme cudan :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.