Jump to content

Meeting Billa-Hooters


Guest rimA

Recommended Posts

Pa nisam saljiv, ako ti se svidja, kupi si, ili natjeraj dragoga da ti kupi, ne mislis valjda da ce ti netko od nas? :bigl::laugh:

Ma daj, pliz... :lool::lool::lool:

Kaj konobarica se zvala Vlatka? Ajd, bar je cice imala... (ako na dobru mislim)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jazzie

    6

  • Rain

    5

  • yutasknight

    5

  • CLIO 1.2

    4

Ma daj, pliz... :lool::lool::lool:

Kaj konobarica se zvala Vlatka? Ajd, bar je cice imala... (ako na dobru mislim)

Ja mislim samo na jednu :laugh::laugh: onu kaj nezna zbrajat :hura:

Link to comment
Share on other sites

konobarice zazujale...i pitali dali smo rezervirali....

prvo nas je uletilo jedno 15-tak...ovisno kako su se semafori po savskoj otvarali na zeleno tako smo kapali.....sve vise i vise nas je bilo!

onda je jedna konobarica zakljucila da smo svi mi jedan razred koji se okupio da proslavi godisnjicu mature....

konobarice su totalno bile u konfuziji...barem u početku

Link to comment
Share on other sites

konobarice zazujale...i pitali dali smo rezervirali....

prvo nas je uletilo jedno 15-tak...ovisno kako su se semafori po savskoj otvarali na zeleno tako smo kapali.....sve vise i vise nas je bilo!

onda je jedna konobarica zakljucila da smo svi mi jedan razred koji se okupio da proslavi godisnjicu mature....

konobarice su totalno bile u konfuziji...barem u početku

Da i najbolje pitanje je bilo vi ste neka škola? Maturanti? reko da baš smo svi istog godišta jedan veliki " Ludi " razred!

Link to comment
Share on other sites

moran reći da mi je baš drago šta san se pojavija.

Na

Link to comment
Share on other sites

Guest Polyanna

- Ja sam ovaj vikend bila na godisnjem od foruma :plazi: (subota navecer se ne racuna)

- U subotu je bilo vrlo veselo i zivopisno, nno kako bi bi bilo kad se ovako genijalna ekipa okupi u zivo

:piju:

- Jadan Xela, Rima i njegov frend su prosvicali od prevelike koncentracije feromona oko njih, a Clio 1.2 je samo povremeno dodavao "ulje na vatru" :vidiga:

- Jedva cekam da si kupim novi allways, jer..... :laugh:

Link to comment
Share on other sites

- U subotu je bilo vrlo veselo i zivopisno, nno kako bi bi bilo kad se ovako genijalna ekipa okupi u zivo

:piju:

- Jadan Xela, Rima i njegov frend su prosvicali od prevelike koncentracije feromona oko njih, a Clio 1.2 je samo povremeno dodavao "ulje na vatru" :vidiga:

- Jedva cekam da si kupim novi allways, jer..... :laugh:

1...sla

Link to comment
Share on other sites

jel bio mozda ko od vas sa foruma u praonici u spanskom danas oko 3 sata??(srebrni i plavi clio)

Link to comment
Share on other sites

Fakat ne znam... morao bi biti netko od nas trojce, jer svi znamo da u Zgb-u nema ni 5 srebrnih Clio-aća... :lool:

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja bio u auto praonici, ali zato svaki drugi dan vidim nekog u praonici kraj odpada (čitaj auto will)!!! Jučer sam prošao sa meganom od vore i jankinjo je bio tamo, mo

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja bio u auto praonici, ali zato svaki drugi dan vidim nekog u praonici kraj odpada (čitaj auto will)!!! Jučer sam prošao sa meganom od vore i jankinjo je bio tamo, mo
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
...steta sto nisam mogao doci,ocito vas je bilo pun kufer,mogu zamislit kolonu RENOLCEKA prema Hootersu.... :frown: ......drugi put.....

Ti nisi bio tamo di su ''komadi'' i alkohol!!!!

:mad::wall::mad::wall:

Link to comment
Share on other sites

.....e taj puta ne,jer sam bio bez auta,ali da sam ga imao.....hmm :bigl::bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.