Jump to content

RKH portal


dalibor

Recommended Posts

E, sad bi ja tu mogao na dugo i široko, ali neću i ne

Link to comment
Share on other sites

Ja ih čitam.

Nisam baš redovita u čitanju, ali obavezno pročitam vijest ukoliko je već nisam vidjela / pročitala na nekom drugom portalu.

Link to comment
Share on other sites

Primjetil sam u posljednje vrijeme da su vijesti češće, pa naidjem na portal češće. Inače direkt na forum, zbog dialup veze na nekim mjestima, ili pak nedostatka vremena

Link to comment
Share on other sites

odgovor pod 3.....a neznam zasto ne procitam al bacim pogled pa najcesce mi nije naslov primamljiv pa odma na forum...mada sam procito o zenevi na portalu vijesti i svidja mi se ovaj megane sport dci :fucka:

a inace mi je od prvog dana spremljen u bookmark www.renault-klub.hr...

Link to comment
Share on other sites

odgovor pod 3.....a neznam zasto ne procitam al bacim pogled pa najcesce mi nije naslov primamljiv pa odma na forum...mada sam procito o zenevi na portalu vijesti i svidja mi se ovaj megane sport dci :fucka:

a inace mi je od prvog dana spremljen u bookmark www.renault-klub.hr...

Morat ću neke bombastičnije naslove početi pisati :laugh: Realno je da baš nisam kreativan s tim naslovima. :roll:

Link to comment
Share on other sites

nikad neidem direktno na forum, prvo portal pa forum. Novosti su ionako prvi članak na vrhu pa stvarno nije problem pročitati par redaka sa

Link to comment
Share on other sites

Ja idem direktno na forum,ali kako mi forum nije u favoritima... cesto odem i na portal procitati sta ima jer me zanima.

Link to comment
Share on other sites

Morat ću neke bombastičnije naslove početi pisati :laugh: Realno je da baš nisam kreativan s tim naslovima. :roll:

Mo

Link to comment
Share on other sites

Idem ravno na forum.

Inace, ne volim "portale" na kojima se vijesti/clanci/ostalo ne obnavljaju/dodaju redovno, a za neke teme i vise puta dnevno (ovo je opcenito i nema veze samo sa RKH webom).

Kad sam poceo s RKH sam isao na portal ali kako sam u vise navrata vidio jedno te isto, stavio sam favorite direktno na forum i od onda je tako. Ponekad pogledam portal, ali uglavnom ne.

Link to comment
Share on other sites

Idem ravno na forum.

Inace, ne volim "portale" na kojima se vijesti/clanci/ostalo ne obnavljaju/dodaju redovno, a za neke teme i vise puta dnevno (ovo je opcenito i nema veze samo sa RKH webom).

Kad sam poceo s RKH sam isao na portal ali kako sam u vise navrata vidio jedno te isto, stavio sam favorite direktno na forum i od onda je tako. Ponekad pogledam portal, ali uglavnom ne.

Naš portal pokriva relativno usko područje pa se zna zadesiti i suša vijesti tako da i dinamika portala i nije baš neka. Druga stvar je što je tim ljudi koji vode računa o portalu relativno mali. Povećanje tima bi isto pozitivno utjecalo na dinamiku i a

Link to comment
Share on other sites

59,04 % vas pogleda portal. Ajme, sada neću moći samo c/p :lool::lool:

Zadovoljan sam rezultatom još ako dodam molo :cice: bit će preko 80% :lool: . Očekivao sam pora

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

Ponekad procitam ali nisam bas u tome redovit.Uvijek se spojim direktno na forum ali morat cu odlazit i cesce.

Sve pohvale Daliboru i njegovim tekstovima jer su kratki i jasni. :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.